Öne Çıkan Yayın

Resim

Hasköy Su Tesisatçısı ve Su Kaçağı Tespiti Hasköy

  Hasköy Su Tesisatçısı


Hasköy su tesisatçısı olarak tüm sıhhi tesisat işlerinde işinin ehli ustalarımız ve profesyonel cihazlar yardımı ile hizmetinizdeyiz. Firmamız on yılı aşkın süredir sıhhi tesisat alanında Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hasköy su tesisatçısı olarak olarak özellikle tadilat ve yenileme işleri uzmanlık alanımızdır. Yaşam alanlarınızda bulunan tüm su tesisatı ile ilgili tüm problemlerinizi çözmek için her zaman hizmetinizdeyiz. Su kaçağı tespiti ve tamiri hasköy.


Hasköy Klozet Tamiri


Hasköy Su Tesisatçısı ve  Tesisat Yenileme

Eskiyen demir tesisatlarının yenileme işlemi esnasında en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. İster sizin istediğiniz malzeme kullanılarak isterseniz anahtar teslim olarak sizlere sunuyoruz. 

Hasköy Kombi Petek Temizleme


Kombi ve Şofben Montajı ve Tamiri

Hasköy su tesisatçısı olarak evimizin can damarı olan kombi montajı tesisatı ve kombi teknik servisi olarak hizmet veriyoruz. Performansı düşen kombinizin değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Kombi montajı konusunda uzmanlaşmış ustalarımız sizleri en doğru kombi seçimi yapmanız konusunda yardımcı olacak. En kaliteli malzemeleri kullanarak doğru seçim yapmanız için size yardımcı olacaklardır.

etlik Tıkanıklık Açma


Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Sıhhi tesisat arızaları arasında en can sıkıcı olan arıza su kaçağı yani su sızıntısıdır. Su sızıntıları kimi zaman malzeme kaynaklı arızalar kimi zamanda işçilik hataları sonucunda ortaya çıkan problemlerden meydana gelir.

Su sızıntıları duvar içerisinde meydana gelmesi nedeni ile tespit edilmeside zordur. Su sızıntılarını tespit etmek tecrübeye dayanarak bulmak çoğu zaman pahalıya mal olabiliyor. Artık su sızıntılarını tespit etmek için evinizi şantiye alanına çevirmenize gerek yok. Termal kamera ve dinleme cihazları ile sizlere su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyoruz.

etlik Su Kaçağı Tespiti


Lavabo Tıkanıklığı ve Wc Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıkları evimizde karşılaşmak istemediğimiz hadislerden birisidir. Lavabo tıkanıkları bazı zamanlar lavaboya atılmaması gereken bazı cisimlerin atılmasından meydana gelir. Kimi zamanda gider borularında yeterince meyil olmadığından lavaboya dökülen yağlı maddelerin boru içerisinde donarak tıkanıklığa neden olmasından kaynaklanır. Firmamız bu tür tıkanıkları etrafı kirletmeden profesyonel makine ve robotlar ile açıyoruz.

Klozet Montajı ve Tamiri

Eskiyen klozetinizi yada kırılan klozetinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bizi araya bilirsiniz. En uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Klozette meydana gelen su kaçırma problemleri, iç takım arızaları ve kapak değiştirme işlemleri içinde hizmetinizdeyiz. Hasköy Su Tesisatı

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti