Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Şentepe Petek Temizleme ve Kombi Bakımı

Şentepe Kombi Bakımı Ve petek temizleme

Şentepe Petek Temizleme ve Kombi Bakımı
 her kombi sahibinin yılda en az bir defa yapmak zorunda olduğu bir ritüeldir. Kombibakımı ne kadar sık yapılırsa ilerleyen zamanlarda sorun yaşanma riski en aza iner. Kombibakımı yapılmadığı takdirde büyük riskler ve sıkıntılar ortaya çıkabilir. Yarım saatten kısa süren bu işlem birçok kombi kullanıcısı için hayati önem taşımaktadır.

 Şentepe Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Zaman Yapılmalıdır?

Kombibakımı ile ilgili olarak yanlış bir kanı vardır. Kombilerimizi kış aylarında daha yoğun olarak kullanmaktayız. Bu nedenle de kombi kullanıcıları kombi bakım ve temizlik işlemlerini kış aylarına ertelemektedir. Fakat kombiler sadece ısınma amaçlı olarak kışın kullanılmaz. Yaz aylarında da kombiler su ısıtmamızda ve ocaklarımızda sıklıkla kullandığımız kurtarıcılardan biridir. Bu amaç göz önünde tutulduğunda kış aylarından ziyade yaz aylarında da yapılan temizlik kombimizi her an yoğun olarak kullanıma hazır hale getirir.


Şentepe Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombibakımı ihmal edilecek bir tesisat sistemi değildir. Sonuçları ise bazen korkutucu boyutlarda olabilmektedir. Bu nedenle risk almak yerine, yerinde ve zamanında kombinin bakımları eksiksiz yaptırılmalıdır. Bunun yanında kombibakımı yapıldıkça kombinin verimi artmakta ve ısı kaybı yaşanmamaktadır. Aynı zamanda tesisatlarda yaşanan kaçaklar da daha evvel tespit edilerek ısı ve zaman kaybı önlenir. Bunun yanında doğalgaz gözle görülebilen bir gaz olmadığı için uzun süreli solunması halinde sağlık anlamında riske neden olabilmektedir. Şentepe petek temizleme ve Kombi bakımı ihmal edilecek ve ertelenecek bir eylem değildir.

Kombi Bakımı Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Şentepe Petek Temizleme ve Kombi bakımı diğer bakım ve tesisat işlemleri gibi ustasına yaptırılmalıdır. Kombibakımı dikkatli ve özenli yapıldığı takdirde olumlu sonuç verecektir. Bu nedenler kombi tesisat ustalarından yardım alınmalıdır. Kombibakımı yanında aynı zamanda petek temizliği de yapılarak kış aylarına hazırlık yapılmaktadır. Kombibakımı kullanıcıların rahatlıkla uygulayabileceği işlemlerden değildir. Muhakkak kombi bakımı usta kişiler tarafından kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Uzman kadromuz ve 10 yılı aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bilgi ve randevu için sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız.

 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10