Öne Çıkan Yayın

Resim

Kombi Bakımı Keçiören I Kombi Servisi Keçiören

 

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Keçiören

KOMBİ BAKIMI KEÇİÖREN

Kombi bakımı Keçiören olarak kombi ve petek temizliği konusunda işinin ehli ustalarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Uzmanların tavsiyesine göre kombi bakımı her yıl yapılması durumunda hem yakıt tasarrufu aynı zamanda kombi ömrünü uzatmak için gerekli bir işlemdir.


Keçiören Kombi Bakımı

KOMBİ SERVİSİ KEÇİÖREN

Kombiler diğer elektronik cihazlar gibi zaman içerisinde arıza yapabiliyor. Özellikle uzun zaman kombi bakımı ve petek temizliği yapılmadığı taktirde hem kombi içerisinde rastlanan arızalar olsun. Gerekse petek temizliği yapılmadığında boşuna yanan gaz maliyeti bir araya geldiğinde pişmanlık yaratan bir durum ortaya çıkıyor.

Keçiören Etlik Kombi Bakımı

ETLİK KOMBİ BAKIMI ve PETEK TEMİZLİĞİ

Etlik kombi bakımı ve petek temizliği olarak bu bölgede profesyonel olarak makine ve ustalarımız ile hizmet vermekteyiz. Özellikle kışın karşımıza çıkan kombi arızalarının nedenlerinin başında yapılması gereken periyodik bakımların zamanında yapılmamasıdır. Kombi bakımı yaptırarak bu gibi sürprizler ile karşılaşmamak için deneyimli kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.


Petek temizliği nasıl yapılıyor?

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIYOR?

Kombi bakımında, öncelik olarak kombinin genel durumu izlendikten sonra çalışmasında görülen aksaklıkları tespit edilir. Kombi her hangi bir arıza kodu vermiyorsa ama buna rağmen tam verimli çalışmıyorsa, kombinin yakın zamanda bu aksaklık nedeni ile arıza kodu vererek kendisini devre dışı bırakacağı anlamına gelir.

Kombi içerisi kontrol edildikten son periyodik bakım esnasında yapılası gereken fan temizliği. Burlör temizliği, genleşme tankının basınç kontrolü, gaz ayarı, ateşleme sistemi. Kombi pislik tutucusu gibi kombinin çalışmasını sağlayan mekanik ana parçaların bakımları ve temizlikleri yapılır.


KOMBİ BAKIMI VE PETEK TEMİZLİĞİ ÖNEMİ?

Kombi evimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için ihtiyacımız olan bir bütünün sadece bir parçasıdır. Isıtma problemlerini sadece kombiye bağlamak doğru olmaz. Isınma ile ilgili problem yaşayan birçok yerde edindiğimiz tecrübelere dayanarak arızaların yüzde yetmişi tesisat sorunlarından kaynaklanıyor.

Petekler Neden Isınmaz

PETEK TEMZİLİĞİ YAPTIRMAK GEREKİYORMU?

Petek temizliği son yıllarda sıkça duyduğumuz kimimizin yaptırdığında memnun kaldığı kimimizin yaptırdığında pişman olduğu bir işlemdir.

PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Petek temizliği yaptırırken dikkat etmemiz gerekenlerinden başında usta geliyor. Ustanın tecrübesi ve teknik bilgisi hayati önem taşıyor. Petek temizliği yapacak makinenin profesyonel mi amatör mü olduğu önemli gerçek bir temizlik için profesyonel makine kullanımı şarttır. Şimdi kullanılan hava darbeli makineler temizilik için tercih edile bilir. Petek temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken husus kombinin tesisattan kesinlikle ayrılmasıdır.

Petek Havası Nasıl Alınır


Petek temizliğinde dikkatli olalım: Petek temizliği, son zamanlarda emekli ve boş duracağıma günde bir petek temizliği yapsam yeter deyip internetten izlediği videolardan edindiği tecrübeler. Evindeki kombinin kapağını dahi açmamış. Aynı şekildi sıhhi tesisat işlerinde evinde değiştirdiği muslukla kendisini usta olarak gören bir çok kişi ortalıkta milletin kombisinin canına okuyan insanlarla dolu.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti