Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Keçiören Su Tesisatçısı I Etlik Su Tesisatçısı

Keçiören Su Tesisatçısı

Keçiören su tesisatçısı ları evimizin can damarları gibidir. Su tesisatı Keçiören ekibimiz ise bu can damarlarının en iyi ustalarındandır. Su tesisatı dediğimizde aklımıza gider ve şebeke borularının bağlı bulunduğu hatlar gelmektedir. Özellikle kış aylarında hatırladığımız ve çok ihtiyaç duyduğumuz doğalgaz tesisatı da aslında dolaylı olarak su tesisatına bağlıdır.


Ayvalı Su Tesisatçısı

Doğalgaz tesisatı kombi, borular ve peteklerden oluşmaktadır. Su tesisatı içerisinden gelen suyun ısınarak evin içinde dolaşması sayesinde evin içi ısınmaktadır. Eğer bu suda sıkıntı olursa evlerimiz yeteri kadar ısınmaz. Keçiören su tesisatçısı ekibimiz bu suyun yoğunluğu konusunda birçok evdeki kombi kullanıcılarını uyarmaktadırlar. Kombi içindeki su zamanla kireçten ya da şebeke suyundaki ağır metallerden dolayı birikme yaparak yoğunlaşırlar. Bu nedenle de peteklerin bazı kısımlarını ısınırken bir kısmı hala soğuk kalmaktadır. Uzun vadede bu durum ısı ve enerji kaybına neden olmaktadır. Yeteri kadar ısınamamak ise uzun vadede hastalıklara davetiye çıkarmak anlamına gelebilir.

Etlik Lavabo Açma

Tüm bu nedenlerden dolayı Keçiören su tesisatçısı ekibimiz su tesisatı bakımlarını gerçekleştirirken aynı zamanda kombi bakımlarına da müdahale etmektedirler. Kombinin arıza verdiği nedenlerden biri olan suyun kireçlenmesi problemi çözülmez ise kombinin bozulması gibi sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. Su tesisatı Keçiören ekibimiz banyolarda bulunan havlupana özel bir makine bağlayarak özel bir kimyasal ile temizleme işlemi yapmaktadır. Bu sayede hem borular temizlenmekte hem de içindeki su tamamen boşaltılıp şebeke hattından temiz su yüklenmektedir.

Etlik Sıhhi Tesisatçı

Kombi bakımları ve kombi tesisatları zamanında yapılmaz ise ilerleyen günlerde yüksek maliyetli arızalar çıkartacaklardır. Aynı zamanda kış aylarında kombiden yararlanamamak oldukça can sıkıcıdır. Bunun yanında kış aylarında yüksek doğalgaz faturalarına rağmen istenilen sıcaklığa ulaşılamaması da bir hayli üzücüdür.

Keçiören su tesisatçısı  ekibimiz, uzman kadroya ve 10 yılı aşkın tecrübeye sahip bir topluluktan oluşmaktadır. Uygulanacak olan tüm işlemler ortalama yarım saat içerisinde gerçekleşmektedir. Kaçak tespit işlemleri ve tıkanıklık açma işlemleri için herhangi bir tesisat sistemi kırılmamaktadır. Sutesisatı Keçiören ekibimizden bilgi ve randevu alabilmek için sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti