Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Emek Su Tesisatçısı

 emek Su Tesisatçısı


Emek su tesisatçısı olarak tüm sıhhi tesisat işlerinde işinin ehli ustalarımız ve profesyonel cihazlar yardımı ile hizmetinizdeyiz. Firmamız on yılı aşkın süredir sıhhi tesisat alanında Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Emek su tesisatçısı olarak olarak özellikle tadilat ve yenileme işleri uzmanlık alanımızdır. Yaşam alanlarınızda bulunan tüm su tesisatı ile ilgili tüm problemlerinizi çözmek için her zaman hizmetinizdeyiz.

Bahçalievler Klozet Tamiri


Emek Su Tesisatı, Tesisat Yenileme

Eskiyen demir tesisatlarının yenileme işlemi esnasında en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. İster sizin istediğiniz malzeme kullanılarak isterseniz anahtar teslim olarak sizlere sunuyoruz. 

çiğdem Kombi Petek Temizleme


Kombi ve Şofben Montajı ve Tamiri

Emek su tesisatçısı olarak evimizin can damarı olan kombi montajı tesisatı ve kombi teknik servisi olarak hizmet veriyoruz. Performansı düşen kombinizin değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Kombi montajı konusunda uzmanlaşmış ustalarımız sizleri en doğru kombi seçimi yapmanız konusunda yardımcı olacak. En kaliteli malzemeleri kullanarak doğru seçim yapmanız için size yardımcı olacaklardır.

çiğdem Tıkanıklık Açma


Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Sıhhi tesisat arızaları arasında en can sıkıcı olan arıza su kaçağı yani su sızıntısıdır. Su sızıntıları kimi zaman malzeme kaynaklı arızalar kimi zamanda işçilik hataları sonucunda ortaya çıkan problemlerden meydana gelir.

Su sızıntıları duvar içerisinde meydana gelmesi nedeni ile tespit edilmeside zordur. Su sızıntılarını tespit etmek tecrübeye dayanarak bulmak çoğu zaman pahalıya mal olabiliyor. Artık su sızıntılarını tespit etmek için evinizi şantiye alanına çevirmenize gerek yok. Termal kamera ve dinleme cihazları ile sizlere su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyoruz.

çiğdem Su Kaçağı Tespiti


Lavabo Tıkanıklığı ve Wc Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıkları evimizde karşılaşmak istemediğimiz hadislerden birisidir. Lavabo tıkanıkları bazı zamanlar lavaboya atılmaması gereken bazı cisimlerin atılmasından meydana gelir. Kimi zamanda gider borularında yeterince meyil olmadığından lavaboya dökülen yağlı maddelerin boru içerisinde donarak tıkanıklığa neden olmasından kaynaklanır. Firmamız bu tür tıkanıkları etrafı kirletmeden profesyonel makine ve robotlar ile açıyoruz.

Klozet Montajı ve Tamiri

Eskiyen klozetinizi yada kırılan klozetinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bizi araya bilirsiniz. En uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Klozette meydana gelen su kaçırma problemleri, iç takım arızaları ve kapak değiştirme işlemleri içinde hizmetinizdeyiz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10