Öne Çıkan Yayın

Resim

Dikmen Petek Temizleme Kombi Bakımı

Dikmen Kombi Bakımı ve Petek Temizleme
petek

Dikmen Petek Temizleme Kombi Bakımı

Dikmen Petek Temizleme Kombi Bakımı zamanında yapıldığında hem nakit hem de vakit kaybının önüne geçmektedir. Bunun yanında bazı kombiler arıza verdiklerinde sıkıntı sadece kombinin çalışmaması değil gaz kaçırmasına da neden olabilmektedir. Gaz kaçakları nedeniyle ülkemizde her yıl onlarca insan hayatını kaybetmektedir. Bu nedenle kombi bakımı ve rutin kombi kontrolleri aksatılmamalı ve önemsenmelidir. Aynı zamanda doğalgaz kokusuz ve yoğun bir gaz türü olduğu için kaçak olması durumunda fark edilmemektedir.


Dikmen Kombi Petek Bakımı

Dikmen Petek Temizleme Kombi bakımı yaptırırken ilk olarak kombinin varsa yetkili servisi ya da kombinizin türünden anlayan bir ustadan yardım istemelisinizdir. Kombi bakımı basit bir işlem değildir. İçinin açılarak bazı parçalarının özel olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bunun yanında kombi temizleme ve kombi bakımı ile alakalı olarak gelen ustadan belge talep etmeniz gerekmektedir. Yetki belgesi olmayan herhangi bir ustaya kesinlikle bir işlem yapması için müsaade etmeyiniz.

Bunun yanında gelen ustadan kombi bakımı esnasında neler yapılacağı konusunda bilgilendirme istemeniz önemlidir. Yapılacak işlemleri bilmeniz herhangi bir arıza konusunda ilerleyen zamanda duruma hakim olmanızı sağlayacaktır.

Dikmen Petek Temizleme Kombi Bakımı

Dikmen Petek Temizleme Kombi bakımı yapan ustaya herhangi bir arızadan bahsetmemiş olsanız bile ustanın muhakkak sıcak ve soğuk su aksamlarını kontrol etmesi gerekmektedir. Bu kontrolleri sağladıktan sonra çalışmaya başlaması gerekmektedir.


Demirdöküm Kombi Servisi Dikmen

Bazı kombilerin bacaları vardır bazı kombiler ise yoğuşmalı sisteme sahiptir. Bacalı kombilerde bacanın çekişi ve limit sensörüne dikkat edilmesi gerekilmektedir. Yoğuşmalı kombilerde ise su haznesinin temiz olup olmadığına dikkat edilmelidir. Gelen ustanın bu aksamları kontrol etmiş olması çok önemlidir. Bu alanlardaki tıkanıklıklar gazın dışarı çıkmasını engellemektedir. Böyle durumlarda gaz sıkışması ve arızalar meydana gelebilir.

Kombibakımı sırasında kombi içindeki suyun berrak olup olmadığına bakılmalı ve her durumda muhakkak boşaltılmalıdır. Bu su zaman içerisinde yoğunlaşabilir. Bu nedenle de su kombi içerisinde rahatlıkla dolaşamaz ve tıkanıklığa neden olur. Aynı zamanda yeterli ısınma verimi sağlanamaz.

Dikmen Petek Temizleme Kombi bakımı yaptırılırken en büyük öncelik, işini iyi bilen ve belge sahibi ustalardan yardım istemek en doğru tercih olacaktır. Uzman kadromuzla 7/24 ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız.

 

 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti