Öne Çıkan Yayın

Resim

Ayvalı Kombi Bakımı ve Petek Temizleme

Ayvalı kombi bakımı ve petek temizliği

Ayvalı Kombi bakımı ve Petek Temizleme 
hepimizin zaman zaman gündeminde olan ve her yıl yaptırdığımız tesisat bakımlarından birisidir. Su ve elektrik tesisatı gibi kombi bakımı ve kombi tesisatı sürekli olarak kontrol edilmelidir. 

Ayvalı Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Servis Alanları.

·         Kombi bakımı yapılmazsa ilk olarak kombinizden verim alamazsınız. Kombi tesisatınızın aksamları zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak yıpranacaktır. Değiştirilmeyen ya da kontrol edilmeyen parçalar bu nedenle sıkıntı yaratmaya başlar.

·         Kombi bakımı yapılmazsa fazla harcanan enerjiye rağmen az verim sağlanır. Bu da özelliklede kış aylarında çok ısınamamaya neden olmaktadır. Böyle bir durumda eğer peteklerde sıkıntı yoksa sorun muhakkak kombiden kaynaklıdır. Sonuç olarak soğuk geçen bir kışa rağmen yüksek rakamlı doğalgaz faturası ödemeleri ile başa çıkmak zorunda kalınır.

·         Kombi bakımı birçok açıdan önemlidir. Eskiyen parçalar ve tesisat sistemleri zaman içerisinde sızdırmaya neden olabilmektedir. Doğalgaz oldukça yanıcı ve gözle görülmeyen, aynı zamanda kokusuz bir gazdır. Uzun süreli solunması durumunda zehirlenmeye yol açabilmektedir. Bunun yanında doğalgazın sıkışması halinde patlama ve yanmalara sebebiyet verebilmektedir. Yarım saatlik basit bir kontrol, tüm yaşamınızı etkileyebilmektedir.

·         Kombi bakımı zamanında yapılmazsa zamansız arızalara neden olabilmektedir. Öyle ki soğuk kış günlerinde aniden bozulan bir kombi kimsenin yaşamayı tercih edeceği bir durum değildir. Bu nedenle de tatsız durumlarla karşılaşmadan evvel bakımlarını aksatmamak gerekir.


Batıkent Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evde oluşan ufak tefek arızaları her zaman bizler tamir etmeye çalışırız. Musluğun damlatması ya da prizin yerine monte edilmesi gibi basit işlemleri halletmek bizler için oldukça basittir. Fakat kombi bakımı ile alakalı işlemler bizlerin halledebileceği basit işlemlerden değildir. Muhakkak işini iyi bilen ve tecrübeli ustaların müdahalesini gerektiren yapıya sahiptirler. Kombi bakımında bizlerin yapabileceği tek işlem gaz vanasını açıp kapatmaktan ve gerektiği zamanlarda kullanım kılavuzunda belirtilen bar yani basınç ayarlarını yapmaktan ileri gitmemelidir. Kombi bakımı ihmale ya da şakaya gelmez. 10 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuzla kombi bakımı işlemlerinizi özenle ve titizlikle yapmaya devam etmekteyiz.

 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti