Öne Çıkan Yayın

Resim

Su Tesisatçısı Çankaya 0312 433 33 10

Ankara Su Tesisatçısı


Sıhhi Tesisatçı Çankaya
Su Tesisatçısı Çankaya

Su Tesisatçısı Çankaya

* Tüm Tesisat Ariza ve Tamiri
* Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti
* Tıkanık Açma
* Petek Temizleme
* Kombi Bakımı ve Montajı

Sıhhi tesisat sorunlarında profesyonel olarak hizmet veren firmamız Ankara su tesisatçısı olarak tesisat konusunda uzman ustalarımız ve cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ankara geneline profesyonel hizmet sunan ustalarımız su tesisatı konusunda gerek tecrübe gerekse işçilik bakımından tüm yetkilere sahiptir. Su kaçak tespiti Çankaya

Tüm Tesisat Arıza ve Tamiri

Evlerimizde sıhhi tesisat ile ilgili tüm problemleri profesyonel cihazlar ve tecrübeli ustalarımız ile garantili şekilde yapıyoruz. Musluk değişimleri, klozet arızaları, çamaşır makinesi tesisatları, kombi ve petek tesisatları gibi her türlü sıhhi tesisat arızaları ile hizmetinizdeyiz. Çankaya su tesisatçısı.Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı yaşadığımız yerlerde başımıza gelen sıhhi tesisat problemidir. Eskiyen yada işçilik hatalarından meydana gelen su sızıntısı tespiti günümüzde termal kamera veya hassas dinleme cihazları ile noktasal olarak tespiti yapıla bilen bir iş haline gelmiştir. Bu tür sorunlarda mahalle arasında bulunan tesisatçılar tecrübelerine dayanarak su sızıntısı tespiti yapmaya çalışırlar, duvar içerisinde borular gözle görünmediği için bu şekilde noktasal su kaçağı tespiti yapmak imkansızdır. Tecrübeye dayalı tespit yapmaya onay vermek hem maddi hemde manevi olarak bize gereğinden fazla yük olabilir. Firmamız teknolojik cihazlar ile kırmadan su sızıntısının yerini tespit eder.


Tıkanık Açma

Gider tıkanması evlerimizde yada iş yerlerimizde başımıza gelen sıhhi tesisat problemidir. Tuvalet tıkanıklığı açma problemi çoğu zaman profesyonel bir yardım almadan açılamayan ve tıkanma sebebinin neye dayalı olduğunun tespitini anlayıp önlem alınması gereken durumdur. Tuvalet tıkanıklığı açma için geliştirilmiş makineler sayesinde tıkanıklığa neden olan cismi çıkarılması yada tıkanıklığa neden sorunu ortadan kaldırmak mümkündür. Tıkanık açma Çankaya


Klozet İç Takımı Değiştirme

Klozetler kullanım zamanına göre su kaçıra bilir. Su içerisinde bulunan kireç, gibi maddeler rezervuar içerisindeki plastik contaların aşınmasına neden olur sertleşen contalar su sızdırmaya başalar. Klozet iç takımı tamiri mümkün olmadığı için genellikle yenisi ile değiştirilir. Klozet şamandıra değişimi tek olarak mümkündür.

Klozet kapak değişimi bazı klozetlerde kapak değişimi kolay olsa bile bazı arkası kapalı olan klozetler için kapak değişimi profesyonel bir destek almamızı gerektirir.

Eviye Bataryası Değişimi


En çok kullandığımız mutfak eviye'si zaman içerisinde arıza yapa biliyor. Mutfak eviye bataryası değişimi yapan firmamız sizin seçtiğiniz eviye bataryasını monte hizmeti veriyor.
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti