Öne Çıkan Yayın

Resim

Su Kaçağı Tespiti Çankaya Ankara 0312 433 33 10

Su Kaçağı Tespit Fiyatları Ankara

Uzman tesisat 7 yılı aşkın süredir Ankara da sıhhi tesisat üzerine tamirat ve tadilat işleri yapmaktadır. Su kaçakları bulma konusunda gerek tecrübesi gerekse teknolojiden yaralanan firmamız termal kamera ile su kaçağı tespiti ve dinleme cihazları ile su kaçak tespiti yapmaktadır. Önceliğimiz tüketicilerin sorunlarını kendi sorunumuz olarak yaklaşıp %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir.  Ankara geneline fiyat farkı olmadan tüm ilçelere servisimiz vardır.Komşunuzdan Dairenize Su Akıyorsa Ne Yapmalıyız?

İlk yapmamız şey komşumuz ile irtibata geçip su kaçağı tespiti hakkında bilgi verilmelidir. Dairenize su aktığını ve zararın büyümemesi için tüm vanaların hemen kapatılmasını söyleyin bu durumda ilk önce akan suyun durmasını sağlamaktır.


Bir Sonraki Yapmamız Gereken 

Su kaçağının gözle görülüp görülmediğidir. Su kaçağı gözle görünür bir yer değilse tespit için bir çalışma yapmak üzere bu işi profesyonel olarak yapan görüntüleme ve dinleme cihazlarına sahip olan uzman tesisat olan firmamızı araya bilirsiniz. Arıza tespitini yapan firmamız su kaçağının tamiri konusunda tecrübeli ve gerekli alet ve edevata sahiptir, istediğiniz takdirde hasarın tamiri konusunda gerekli müdahale yapılabilir. Keçiören Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağında Kullandığımız Cihazlar

Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti: Termal kameralar çalışma prensiplerine göre cisimler üzerindeki ısı farkını tespit ederek nesneleri birbirinden ayırmamızı sağlar. Bu şekilde tesisat borularının geçtiği yerleri kolay bir şekilde tespit edilmesini, suyun biriktiği yerin tespitini sağlar. 

Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma: Dinleme cihazı, şebekeden gelen yani temiz su kaçağı dediğimiz sızıntıların tespitinde bize yardımcı olur. 

Çankaya Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları en çok görüldüğü yerlerden biriside eski binalardır eski binalarda bulunan demir tesisatlar dır. Demir boruların ortalama ömürleri yirmi beş otuz yıldır. Demir borular zamanla içerisinden geçen su sebebi ile çürüyüp delinir. Beton ve duvar içerisinden geçen borulardan su sızıntısının tespiti ancak profesyonel bir ekip ve cihazlar ile mümkündür. Çankaya su kaçak tespiti.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Su kaçağı tespiti yapabilmek için en küçük su sızıntısı bulabilen cihazları kullanmak en kesin yöntemdir. Su kaçağı noktasal olarak tespiti bu cihazlar ile yaparak evinizde oluşabilecek olası hasarı en aza indirerek kırmadan dökmeden en kısa zamanda tamiri yapmak mümkündür. Mahalle arasında bulunan tesisatçılarda bu cihazlar olmadığı için bu tür sıkıntıları tecrübelerine dayanarak çözmeye çalışırlar buda bize kesin çözüm garantisi vermez. Firmamız son teknoloji cihazlar ile garantili olarak yapıyor. Ankara su kaçak tespiti.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti