Öne Çıkan Yayın

Resim

Lavabo Tıkanıklığı Açma Çankaya 0312 433 33 10


Lavabolar Neden Tıkanır:

Lavabo tıkanıklık açma evlerimizde en sık karşılaştığımız sorulardan biridir. Özellikle tesisat meylinin az olduğu yerlerde lavabo tıkanıklığına sık raslanır. Tıkanıklığın olduğu yere göre tıkanıklık nedenleride farklılık gösterir.

Banyo Tıkanıklığı Nedenleri:

Banyolarda kıl tüy birikmeleri nedeni ile tıkanıklık görülür. Saçımızdan dökülen kıllar giderde birikerek banyo giderinin tıkanmasına neden olur. Pimaşın dirsek yada kıvrım yerlerinde birikerek su akışını durdurur.


Mutfak Evyesinin Tıkanma Nedenleri:

Çoğu zaman dökülen yağların birikip tıkanmasına neden olur. Bu tıkanıklar pimaşın ilerisinde olduğu zaman kimyasal ile açmak mümkün değildir. Tıkanık açma robotu ile pimaşın içerisine girerek açmak mümkün olur.


Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tuvalet tıkanıkları genelde en zor açılan giderlerdir. Tuvalet gideri açmak için pompa yada bazı açıcı maddeler işe yaramaya biliyor. Tuvalet tıkanıklığı açmak için pimaş boruya zarar vermeden tıkanık açma yöntemlerini uygulamak gerekir. Profesyonel olarak tuvalet tıkanıklığı açmak için üretilmiş 25 metre uzaya bilen tamburlu kanal açma makinesi ile kırmadan tıkanık açma mümkündür. Tamburlu tıkanık açma makineleri içinde toplanan 25 metre spiral ile etrafı kirletmez farklı uçları sayesinde bez tıkanıklarını yada sert inşaat pisliklerini açma özelliğine sahiptir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10