Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ümitköy Tıkanıklık Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00Can sıkıcı bir durum olan Mutfaklarımızdaki lavabonun tıkanması bir kenara, tıkanıklığın oluştuğu yerdeki koku işi dayanılmaz hale getirmektedir. Biz tesisatçıların başına gelen tıkanıklık sorunlarının başında gelen lavabo, tuvalet ve diğer tıkanıklıklar artık geçmişteki yöntemler ile olmayıp, tamamen teknolojik makinalar ile artık eskisinden daha iyi açılabilmektedir.

Evde kendi başımıza açmaya çalıştığımız lavabo giderleri için kullanılan kimyasallar ne yazıkki gider borularına zarar vermektedir. Tıkanıklığı daha ileri seviyelere taşıyan ve fayansların kırılmasıyla son bulan yöntemlere girmeden hemen arayın lavabo giderini dakikalar içerisinde açalım. Sizlere ekstra masraflar çıkmasın..


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti