Öne Çıkan Yayın

Resim

Ümitköy Petek Temizleme Fiyatları 150TL 0312 433 33 10Petekleri temizlemek için çağırdığınız bazı tesisatçılar peteklerin içerisindeki kirli suyu boşaltarak ve yerine tekrar su ilave ederek işi bitirmeye çalışmaktadır. Bazılarıda bu suyun içerisine bir takım kimyasallar ekleyerek ilave etmektedirler. Fakat bu kimyasalların dökülmesi ile içerideki biriken atıkların temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Temizlenmeyen petekler eskisi gibi ısıtmamaya devam edeceklerdir.

Peteklerin tam anlamıyla temizlenmesi için yapılması gerekenler öncelikle peteklerin içerisine petek temizleyici kimyasallar dökülmelidir. Peteklerin içerisinde tabaka haline gelmiş birikintiler bir süre beklendikten sonra kimyasalların asidik özelliği sayesinde çözülmeye başlayacaktır. Tabaka haline gelmiş birikintiler çözüldükten sonra makina ile petekler basınçlı suyun etkisiyle dışarıya çıkartılır ve tamamen temizlenmiş olur. Ayrıca tekrar suyun ilave edilmesi aşamasında tabakaların ilerleyen zamanlarda aynı şekilde oluşmaması için koruyucu kimyasallar dökülür.

Peteklerin sökülüp takılmasına gerek kalmadan yapılan bu işlemler sayesinde ekstra masraflardan sizi kurtarır, petekler olduğu yerde yıkanır. Uzman ekibimiz aynı gün içinde Ankara'nın tüm semtlerine hizmet verebilmektedir. Arayın UZMAN TESİSAT farkı ile sizde kışın ısınma sorunu ile karşılaşmayın...


İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti