Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Sincan Tıkanıklık Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00

Tuvalet tıkanıklığının makina ile açılmasından bu yana mağdur olan kişilerin sayısı giderek azalmış durumdadır. Bu makinalar sayesinde artık evlerinizde ve iş yerlerinizde fayansların kırılmasına, duvarların kazılmasına veya herhangi bir yere zarar verilmesine gerek kalmadan tıkanıklık sorunu dakikalar içerisinde açılabilmektedir.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız makina ile tıkanıklık açabilmektedir. Tuvalet, banyo veya lavabo gibi yerlerde yaşanan tıkanıklık sorunlarını makina ile açan firmamız sizlere en az masrafsız şekilde hizmet vermektedir. İşi bilmeyen ustalarca yapılan zararlardan dolayı başka tadilatlardan sizleri korumaktadır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10