Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Sincan Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10


Doğru şekilde temizlenen petekler sayesinde evinizin ısınması en yüksek seviyeye ulaşmaktadır. Peteklerinizin içerisindeki tabakalar temizlendiği için heryeri aynı seviyede ısınacaktır. Bu sayede sizde kombinin derecesini düşürebileceksiniz aynı şekilde her ay bu faturanıza yansıyacaktır. Çabuk ısınan peteklerin yanı sıra kombilerde artık sürekli arıza vermeyecektir.


Evinizin daha çok ısınması için öncelikle yapılması gerekenler arasında, her yıl düzenli olarak kombi ve peteklerin bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakımların sadece ısınmanızı sağlamak için değil kombi ve peteklerin ömrünü uzatabileceğinide unutmayalım. Isınmanızı etkileyen diğer faktörler arasında peteklerin önünü koltuk ve kanepeler ile kapatmamalı, üzerlerine kurutulması için kıyafetler bırakılmamalıdır. Perdelerin ise petekleri kapatacak şekilde olmaması daha iyi ısınmanızı sağlayacaktır.

Oda içerisine yerleştirilen odanın ısısını kombiye ileten termostatların bulundurulması ısınmanızı daha iyi sağlayacaktır. Kış ayları gelmeden yada kışın bitmesiyle kombi ve petek bakımınızı yaptırın sizde kışın ortasında soğukta kalmayın.
Petekleri temizlemek için çağırdığınız bazı tesisatçılar peteklerin içerisindeki kirli suyu boşaltarak ve yerine tekrar su ilave ederek işi bitirmeye çalışmaktadır. Bazılarıda bu suyun içerisine bir takım kimyasallar ekleyerek ilave etmektedirler. Fakat bu kimyasalların dökülmesi ile içerideki biriken atıkların temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Temizlenmeyen petekler eskisi gibi ısıtmamaya devam edeceklerdir.

Peteklerin tam anlamıyla temizlenmesi için yapılması gerekenler öncelikle peteklerin içerisine petek temizleyici kimyasallar dökülmelidir. Peteklerin içerisinde tabaka haline gelmiş birikintiler bir süre beklendikten sonra kimyasalların asidik özelliği sayesinde çözülmeye başlayacaktır. Tabaka haline gelmiş birikintiler çözüldükten sonra makina ile petekler basınçlı suyun etkisiyle dışarıya çıkartılır ve tamamen temizlenmiş olur. Ayrıca tekrar suyun ilave edilmesi aşamasında tabakaların ilerleyen zamanlarda aynı şekilde oluşmaması için koruyucu kimyasallar dökülür.

Peteklerin sökülüp takılmasına gerek kalmadan yapılan bu işlemler sayesinde ekstra masraflardan sizi kurtarır, petekler olduğu yerde yıkanır. Uzman ekibimiz aynı gün içinde Ankara'nın tüm semtlerine hizmet verebilmektedir. Arayın UZMAN TESİSAT farkı ile sizde kışın ısınma sorunu ile karşılaşmayın, Sincan bölgesine özel indirim fırsatını kaçırmayın...


İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10