Öne Çıkan Yayın

Resim

Kırkkonaklar Kombi Petek Temizleme Fiyatları 150TL 0312 433 33 10

Peteklerin ısınmasını sağlayan kombiden gelen su şebeke suyudur. Zaman içerisinde şebeke suyundan gelen kireç ve toprak atıkları peteklerin içinde kalıcı şekilde tortulara dönüşmektedir. Gün geçtikçe bu tortular giderek kalınlaşarak peteklerin ısınmasını giderek düşürmektedir. Kombinin derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin petekleriniz ısınmayabilir. Kombi bakımınızı da yaptırdığınız halde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız peteklerinizin bakımı gelmiş de geçiyor demektir. Bu gibi durumlarda aklımızdan peteklerde bir sorunmu var diye geçebilir, aslında sorun bakımının gecikmesinden kaynaklanmaktadır.Peteklerinizi kontrol ettiğinizde belli kısımları ısınıyor, aşağı kısımlar ısınmıyorsa, kombiniz sürekli arıza sinyali veriyorsa ve kombinizin filtresi sürekli tıkanıklık sorunu yaşıyorsa bunun sebebi peteklerin içerisinde biriken kireç ve tortulardandır.


Unutmayınız ki bakım sadece peteklerin içerisinde bulunan suların değiştirilmesi ile olmamakta, profesyonel makinalar ile hem basınçlı hem kimyasallar sayesinde bakımı tam anlamıyla yapılmaktadır. Firmamız sizlerin sadece ısınma sorununuzu değil, tasarruf etmenizide sağlamaktadır.

Bu gibi sorunların kesin çözümü için uzmanlardan yardım almanız gerekmektedir. Uzman ekibimiz aradığınızda hemen müdahale için aynı günde sizlere servis sağlamaktadır. Ankara'nın tüm semtlerine hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyetini önemsemektedir.İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10