Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Dikmen Tuvalet Tıkanıklığı Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00

Beklenmedik zamanlarda tıkanan tuvaletler ve lavabolar sizi rahatsızmı ediyor ? 
Kendi imkanlarınızla çözüm bulamıyormusunuz?
O halde işi uzmanına bırakın...


Birçok insanın başına gelen bir durumdur tuvalet tıkanıklığı ve çaresizlik içerisinde bireysel olarak çözüm aramaya çalışırsınız. Tuvalet pompası ve sıcak su, karbonat ve sirke gibi yöntemler deneyebilirsiniz, fakat unutmayalımki bu denediklerimiz borulara kalıcı olarak zarar verebilir ve tesisatları komple yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu tür masraflarla uğraşmadan önce iyi düşünün. 

Açılmayan tuvaletlerin ve lavaboların farklı nedenleri olabilir. Örneğin bez ve diğer pisliklerin birikmesi ile tıkanmış olabilir. Bunları evde kendiniz açamayabilirsiniz, bunun için uzman ekibimizden yardım isteyin.

Uzman ekibimiz son teknoloji makinaları ile tuvalet gideri ve lavabolarınızı kolaylıkla açabilmektedir. Üstelik gider borularına kalıcı zarar vermeden ve fayansları kırmadan. Sizde Uzman Tesisatı arayın dakikalar içerisinde çözüme kavuşun. Ankara'nın her semtine aynı günde servis verebilen ekibimiz tesisatlarla ilgili tüm sorunlarınızı çözebilmektedir.

İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti