Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Çankaya Tuvalet Tıkanıklık Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00


Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ankara

Ankara'nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız tesisatta uzmanlığı sayesinde tüm tıkanıklıkları makina ile açabilmektedir. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarını açmada adından söz ettiren UZMAN TESİSAT tecrübeli ve uzman ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Kırmadan, dağıtmadan klozet tuvalet ve lavabo giderlerini son teknoloji makinalar ile açan firmamız sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Firmamızın tuvalet ve lavabo açma ücretleri uygun ve hesaplıdır. Kırmadan masrafsız şekilde tuvalet ve lavabo giderlerini makina ile açabilmektedir. Tüm tesisat sorunlarına aynı günde hizmet avantajı ile Ankara'nın tüm semtlerine servis sunmaktadır. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmetler sunan firmamız sizlerin memnuniyetini önemsemektedir.

İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti