Öne Çıkan Yayın

Resim

Ayrancı Petek Temizleme Fiyatları 150TL 0312 433 33 10

Bir çok kişinin önemsemediği fakat kış aylarında ansızın kapımızı çalan ısınma sorunlarının başında petek temizliği gelmektedir. Kombi bakımının yanında peteklerinde temizlenmesi gerekmektedir. Ev ve işyerleri gibi ortamları ısıtmada büyük rol oynayan kombi ve petekler zaman içerisinde bakımı yapılmadığı takdirde sizi yarı yolda bırakabilir. Pek fazla bilgi sahibi olmayan bireyler sadece kombi bakımı ile yetinmektedirler. Petek bakımını her seferinde ihmal edenler malesef kış aylarında ısınamamakla ilgili çok fazla şikayetçi olurlar. Kombi kadar önemli olan peteklerde senelik bakımı yapıldığı takdirde yüksek performansla çalışabilmektedirler.

Kombi bakımı yapan firmaların birçoğu petekleri temizlememektedir, sadece peteklerin içerisindeki suyu boşaltıp tekrar yeni su ilave ederek peteklerin temizlendiğini söyleyen servisler sizleri yanıltmasın. Firmamız suyu değiştirmekle kalmayıp kimyasallar ile tekrar kireçlenmeye yol açacak maddeleri önler ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Makinalı temizlik yapan firmamız, basınçlı su ile peteklerin içerisinde oluşan tortular ve birikintileride dışarıya atarak tam anlamıyla temizlemiş olmaktadır.

Uygun fiyatlara tüm evinizin peteklerini temizleyen firmamız, normal 3+1 boyuttaki evler için ortalama fiyat olarak 150 Tl oranında bir fiyat vermektedir. Uzman ekibimiz peteklerin sayısına göre fiyat çıkarabilmektedir. Aradığınızda aynı günde hizmet sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsemektedir.


İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti