Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ayrancı Petek Temizleme Fiyatları 150TL 0312 433 33 10

Bir çok kişinin önemsemediği fakat kış aylarında ansızın kapımızı çalan ısınma sorunlarının başında petek temizliği gelmektedir. Kombi bakımının yanında peteklerinde temizlenmesi gerekmektedir. Ev ve işyerleri gibi ortamları ısıtmada büyük rol oynayan kombi ve petekler zaman içerisinde bakımı yapılmadığı takdirde sizi yarı yolda bırakabilir. Pek fazla bilgi sahibi olmayan bireyler sadece kombi bakımı ile yetinmektedirler. Petek bakımını her seferinde ihmal edenler malesef kış aylarında ısınamamakla ilgili çok fazla şikayetçi olurlar. Kombi kadar önemli olan peteklerde senelik bakımı yapıldığı takdirde yüksek performansla çalışabilmektedirler.

Kombi bakımı yapan firmaların birçoğu petekleri temizlememektedir, sadece peteklerin içerisindeki suyu boşaltıp tekrar yeni su ilave ederek peteklerin temizlendiğini söyleyen servisler sizleri yanıltmasın. Firmamız suyu değiştirmekle kalmayıp kimyasallar ile tekrar kireçlenmeye yol açacak maddeleri önler ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Makinalı temizlik yapan firmamız, basınçlı su ile peteklerin içerisinde oluşan tortular ve birikintileride dışarıya atarak tam anlamıyla temizlemiş olmaktadır.

Uygun fiyatlara tüm evinizin peteklerini temizleyen firmamız, normal 3+1 boyuttaki evler için ortalama fiyat olarak 150 Tl oranında bir fiyat vermektedir. Uzman ekibimiz peteklerin sayısına göre fiyat çıkarabilmektedir. Aradığınızda aynı günde hizmet sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsemektedir.


İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti