Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10Ev ve iş yerlerimizde özellikle kış aylarında ısınmamızı sağlayan petekler zamanla verimi düşerek ısınma sorunları çıkarabiliyor. Uzun yıllar kullanılan petekler, suyunda kireçli olmasıyla performansı giderek düşmekte ve başlarda düşük derecelerde ısınan ortamlar zamanla kombinin derecesinin yükseltilmesine rağmen ısıtamamaktadır. Kapalı devre ısıtma sistemlerinde meydana gelen bu tür kireç ve tortular ısınmanızı etkilemektedir. Hem aşırı enerji harcama hemde ısınmama gibi sorunlarla karşılaşmamak için sizde peteklerin bakımını yaptırın.

Peteklerin alt kısımlarının üste göre daha soğuk olmasının nedeni kireçlenmeden dolayı birikintidendir. Kireçlenme sadece altta olmayıp zamanla borularda geçişi önleyecek şekilde tortulaşarak da ısınmanızı etkilemektedir.

Son teknoloji makinalar ve kimyasallar ile peteklerinizi temizleyebilen firmamız, peteklerinizin bakımını yapmakla kalmayıp ömrünü de uzatmaktadır. Kış aylarında mağdur olmamak için, arayın ekibimiz aynı günde servis imkanı ile sizlere hizmet versin.
İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10