Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ufuktepe Lavabo Tıkanıklık Açma 0312 433 33 10


LAVABO TIKANIKLIK AÇMADA KIRMADAN DÖKMEDEN PROFESYONEL ÇÖZÜM


Yemek atıkları, yağlar, yapı inşaat halindeyken dökülen alçı, harç, uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi ve yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçleşme ve tortular oluşmaktadır. 
Gider borularında oluşan tortulaşmış kirler ve atıklar, tamamen temizlenmeden tıkanıklığın geçtiği söylenemez, sadece kimyasallar ile bu sorunu ortadan kaldırmak mümkün değildir. 
Üstelik tıkanma sorunu sadece sizinle kalmayıp binalarda alt katlara sızıntılar ile komşularada yansıyarak, sizlere daha fazla rahatsızlık vermektedir. Bulaşık makinesi kullanıyorsanız ve mutfak giderleri tıkanmışsa, bunun nedeni bulaşık makinelerinden çıkan aşırı yağın borularda birikmesinden dolayıdır. 


Tıkanıklığın diğer nedenleri ise çayın taneciklerini lavaboya dökmek, yemek atıklarının yaplarını lavaboya dökmek, sebze ve meyvelerdeki aşırı çamurları lavaboda yıkamak sayılmaktadır.

Makinalar ile profesyonel şekilde yapılan temizlikte ise firmamız tıkanıklığı gidermekle kalmayıp uzun süre kullanım sağlamaktadır.


İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10