Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Sincan Tuvalet Tıkanıklığı Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00


TUVALET TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR

Çoğu zaman basit yöntemlerle açılmayan tuvaletler kimyasallar ile açılmaya çalışılmaktadır. Genelde karşılaşılan tıkanıklığın sebepleri ıslak mendil, bez parçaları gibi cisimlerin birikmesi ile oluşmaktadır. Buna benzer tıkanıklıkların kimyasallar ile açılamadığı gibi farklı olumsuz sonuçlarıda olmaktadır. 

Bireysel olarak deneyip gider borularına zarar vererek size ekstra masraflar çıkmasındansa, firmamıza başvurarak sizlere Uzman Tesisat farkı ile kırmadan, dökmeden ve hiçbir yere zarar vermeden, teknolojik makinalar ile hizmetler sunabiliriz. Sadece Tuvalet tıkanıklığı ile kalmayıp, lavabo tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, klozet giderleri gibi tıkanıklılarada makinalı çözüm getiren firmamız, aradığınızda en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır. 

İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti