Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Pursaklar Tuvalet Tıkanıklığı Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇARKEN 

TEHLİKEYE GİRMEYİNAynı gün servis imkanı ile sizleri daha fazla mağdur olmaktan kurtaran firmamız. 7/24 saat profesyonel hizmet sunmaktadır.

İnternet üzerinde birçok sitenin tıkanıklık açma ile ilgili paylaşımları bulunmaktadır. Bu paylaşımların ne yazık ki birçoğu yeterli değildir. Yeterli olmamakla birlikte sizleri de tehlikeye sürüklemektedir. Tıkanıklık açmak için kullanmanız tavsiye edilen kimyasallar (tuz ruhu, kimyasal açıcılar vb.) aslında size zarar verebilir. 
Tıkanıklığın oluştuğu bölgeye dökülen kimyasallar suya basınç ile uygulandığında geri tepebilir, geri tepme ile yüzünüze, kollarınıza ve cildinizin diğer kısımlarına zarar verebilir. Tıkanıklık açmak isterken hastanelik olmayın.

Bu tür işlemleri uzman firmamıza bırakın ve rahatınıza bakın...


İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10