Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Petek Temizleme Fiyatları Keçiören 150TL 0312 433 33 10

PETEKLER NEDEN ISINMAZLAR


Kullanıldığı ilk günlerde el değdirmeyen sıcaklıklara ulaşan petekler, bir süre sonra bakımın yapılmayışı ile erezyona uğrayarak ve boruların tıkanmasıyla birlikte ısıtmada güçlük çekmektedirler. İlk günlerde sıcaklık 40-45 derecede ısınan ortamlar zamanla 60-70 dereceye kadar çıkmasına rağmen ısınmamaktadır. Bunun sebebi peteklerin içerisinde bulunan erezyondan kaynaklanmasıdır. Bunun dışında peteklerin bağlantılarıda hatalı yapılmış veya ters yapılmış olabilir. Bunu anlamak için uzman tesisatçıların kontrol etmesi gerekmektedir.Kış aylarında ortaya çıkan arızalanmalar ile karşılaşmamak için, kombi ve petek bakımlarınızı fazla geciktirmeden yaptırmanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyatlara petek temizliği yapan firmamız sizlere 7/24 saat hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz ile Ankara'nın tüm semtlerine servisimiz vardır. 


UZMAN TESİSAT olarak tecrübemizden yola çıkarak, sizlere kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekten gurur duyarız.

İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10