Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Petek Temizleme Bağlum 0312 433 33 10

MAKİNALI SİSTEM İLE PETEK TEMİZLEME 


Peteklerin temizlenmesi basınçlı makinalarımız ve kimyasal sıvılarımız ile yapılmaktadır. Kimyasal olmadan ve makinasız yapılan suyun peteklerden tahliyesi ve tekrar doldurulması işleminde sadece suyu yenilemiş olursunuz, herhangi bir temizlik olmamaktadır. Peteklerin içerisinde bulunan partiküller ise peteklere zarar vermeye devam etmektedir. Temizleme işlemi bireysel olarak yapıldığı sürece her geçen gün petekler zarar görmekte ve ısınmanız azalmaktadır.

Firmamız tam donanımlı olarak peteklerin doğru şekilde temizlenmesinde sizlere hizmet vermektedir.
Ayrıca temizlenen peteklerin ömrünü uzatmakla kalmayıp, sizlere de yakıt tasarrufu sağlayıp, kazancınızın boşa gitmesini önlemektedir.Temizlenmeyen peteklerin alt kısımlarını kontrol ettiğinizde soğuk olduğunu hissedeceksinizdir. Bunun nedeni hava yapmasından dolayı değil altta biriken kirlerden olmasıdır. Bu kirlerden kurtulmanın yolu ise Makinalı Sistem ile Petek Temizlemektir. Uzmanlar bu şekilde peteklerin temizlenmesinin 2 veya 3 yılda bir tekrarlanması gerektiğini söylemektedir.

SİZDE ARAYIN KOMBİ VE PETEK BAKIMINIZI UYGUN FİYATLARA YAPALIM.

UZMAN TESİSAT  0312 433 33 10 - 0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10