Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Kombi Petek Temizleme Ankara 0312 433 33 10PETEK YIKAMA NASIL YAPILIR

Günümüz teknolojisinin ilerlemesi ve kalorifer peteğinin içerisinde bulunan metallere uygun kimyasalların çıkması ile birlikte makinalarla temizlik hızlı, pratik ve daha sağlıklı olmaktadır.  

- Kombiyi ve su giriş vanalarını kapatıyoruz.
- Radyatörlerin giriş ve çıkış vanalarınız kapatıyoruz.
- Temizlenecek peteğin giriş ve çıkış vanası açılır.
- Banyoda bulunan havlupan radyatörünü söküyoruz.
- Petek temizleme makinamızın hortumunu havlupan giriş vanasına bağlıyoruz.
- Diğer ucu makinaya bağlıyoruz.
- Havlupan çıkışına başka bir hortum bağlıyoruz.
- Çıkışa bağlanan hortumun diğer ucu tuvalet yada klozete bırakılır.
- Makinaya en yakın çeşmeden su verilir.
- Makina çalıştırılır.
- Temizliği yapılan peteğe tazyikli su gönderilir.
- Makinamız tazyikli suya hava yardımı ile basınç vermektedir. Bu basınç ile radyatörlerin içerisinde bulunan pislikler sökülmektedir.
- Tuvalete veya klozete akan su temiz görünene kadar işlem devam eder.
- Diğer peteklerede aynı şekilde sıra ile işlem uygulanır.
- Petek temizliğinden sonra petek temizleme kimyasalı ısıtma sistemine gönderilir. Petek temizleme kimyasalı iki yıl boyunca petekleri korumaktadır. Aynı zamanda kombinin eşanjöründe kireçlenmeyi engeller, daha az doğalgaz yakarak petekleri ısıtır ve kazancınızın boşa gitmesini engeller.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10