Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Öveçler Tuvalet Tıkanıklığı Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00

TIKANIKLIK SORUNUNA KESİN ÇÖZÜMTıkanıklık sorunu geçmişten günümüze birçok ev, iş ve yapılarda kendini göstermektedir. Tıkanıklığın nasıl giderileceği ise basit yöntemler ile bireysel olarak yapıldığında ise malesef geçici bir çözüm olmaktadır. Gün geçtikçe aynı sorunlar tekrar karşılaşmak kaçınılmazdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu sorun kolayca çözüme kavuşturulmuş ve birçok tıkanıklık açma işlemi birkaç dakika içerisinde çözüm bulmaktadır. 

PEKİ TUVALET TIKANDIĞINDA NE YAPMALIYIZ?

Tuvaletiniz, lavabonuz tıkandığında herhangi bir şekilde telaş yapmayınız ve kulaktan dolma bilgilerle,  tuz ruhu veya lavabo açıcı gibi maddeleri bol şekilde kullanmamalısınız. Herkes tarafından önerilen bir yöntem olsada doğru bir çözüm değildir. Kullanılan maddeler ile tıkanıklığın giderilmediğini veya geçici bir süreliğine tekrarlanmak üzere giderildiğini görenler mutlaka bizi arayarak tıkanıklığın giderilmesi için yardım talebinde bulunmalıdır. Malesef lavabo açıcı ve tuz ruhu gibi maddelerin aşırı şekilde kullanılması borulara zarar vermekten başka bir etkisi olmamaktadır. 
Bu tür durumlarda ekibimiz, tıkanık açma makinesi ile profesyonel çözümlere kavuşmanızı sağlamaktadır. Eskisi gibi görüntü kirliliği ile karşılaşmadan makina ile dakikalar içerisinde tertemiz tesisat ile sizlere uzun süre kullanabileceğiniz lavabo ve tuvaletler bırakmaktayız.

İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT
0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti