Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları 0312 433 33 10


Gider Pimaş Neden Tıkanır:
Pimaşlar yani atık su boruları çeşitli sebeplerden dolayı tıkanır.
Bu tıkanmaların çoğu kullanıcı hatalarından kaynaklıdır. Pimaş çerisine çeşitli nedenlerden atılan ıslak mendil kağıt havlu, çocuk bezleri yada yanlışla kaçan bezler pimaşların tıkanmasına neden olur. Bu tür tıkanıklıklar tıkanık açma robotları ile kırmaya gerek kalmadan çözülebilir.

Tıkanık Robotla Nasıl Açılır:
Robatların kullanım yerleri pimaş borunun çapına göre uygun robot tıkanık olan pimaş borunun içine yerleştirilir, ve robot çalıştırıldığında pimaş borunun içerisine doğru ilerlemeye başlar dirsek ve diğer köşelerden kolayca dönerek tıkanık olan yeri bulur. Robot uçları farklı farklıdır bazı uçlar tutar bazı uçlar kırar bazı uçlar daralan yeri genişletir. Tıkanık noktaya gelen robot ucu tıkanık nedenini ortadan kaldırır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti