Öne Çıkan Yayın

Resim

Keçiören Tıkanıklık Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00


TUVALETLER VE LAVABOLAR NASIL TIKANIR

Tuvaletlerin genel olarak tıkanmasının sebeplerinden biride, suda eriyebilen ve yok olabilen tuvalet kağıdı yerine, kalın ve erime özelliği fazla olmayan kağıt peçete ve diğer peçete türlerinin kullanılmasıdır. Bu özelliğe sahip kalın peçeteler boruları tıkayıp, suyun geçişini durdurmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için, suda eriyen tuvalet kağıdını kullanmanızı tavsiye ederiz ve mümkün olduğunca kağıtları tuvaletin içerisine veya klozete fazla atmamanızdır. Her ne kadar tuvalet kağıdının suda erimesi ve kaybolması beklensede, bol miktarda atılan kağıtlarda tıkanıklığa sebebiyet vermektedir.Birçok ev hanımı, evlerinde yaptığı temizlik sularını genelde tuvalete dökmektedir. Temizlik yaparken unutulan bezler ve büyüklüğü tıkanmaya sebebiyet verecek pisliklerde tıkanıklık yapmaktadır. Suyun tıkanarak taşmasına neden olmaktadır.

Aynı şekilde evinizin tadilatı sırasında kullanılan çimento ve alçı gibi malzemeleride temizlemek amacıyla kullanılan lavabo yada tuvalet giderlerine dökülmesi zaman içerisinde bu giderleride tıkamakta etkili olmaktadır. Kalıplaşarak giderlere yapışan çimento ve alçı gibi malzemelerin genellikle giderlere dökülmesi tavsiye edilmemektedir. 

Çocukların bezleri veya oyuncaklarıda giderlere kaçmaktadır, bu gibi durumlarda da tıkanıklık oluşmakta ve taşmalara neden olmaktadır. 

Belirtilen şekilde dikkatli ve özen içerisinde davrandığınız takdirde tıkanıklık sorununu yaşamanız zaman alabilir. Olası bir tıkanıklık söz konusu olduğunda uzman ekibimizi arayarak duruma müdahale etmesini isteyebilirsiniz.

Üstelik kırmadan, dökmeden, makinalarımız ile daha hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız.İşi Uzmanına Bırakın...


UZMAN TESİSAT
0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10