Öne Çıkan Yayın

Resim

Keçiören Petek Temizleme 150₺ 0312 433 33 10


Keçiören Petek Temizleme: 0312 433 33 10

Keçiören bölgesine özel fiyatlarımız ve hızlı servisimiz ile garantili %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Petek temizleme işlemini kısa şekilde izah edelim.

Makine ile yapilan bir işlemdir makine genelde banyodaki petek yada havlupan sökülerek sisteme bağlanır.

Kombi kapatılarak sistem içerisindeki su tahliye edilir ve kombi tesisattan ayrılması gerekir.

Petek ve hatlarda ilk önce bir ön temizlik yapılır ve daha sonrada temizleme ilacı verilir belirli zaman içerisinde ilac petek ve hatların içerisinde bulunan pası, kireci ve tortuyu yumuşatır ve dışarıya atılmaya hazır hale getirilir. Tek tek petek temizleme:
Çözülen pas ve kireci dışarıya atmanın en etkili yolu tek tek temizleme dir. İşlem sırasında makine yine banyoda bagli sekilde dururken peteklerin hepsi kapatılarak sadece temizlenecek peteğin vanası acık bırakılır ve makine sadece açık bırakılan petek içerisini temizler. Temizlenen peteğin vanası kapatılıp sıradaki petek açılarak devam edilir.

Temizleme işlemi bittikten sonra erdikten sonra kombi filtresi temizlenerek yerine takılır sonra kombi sisteme bağlanır.

Kombi ve petek içerisinde su olmadığından yeniden kombi ve petekler su ile doldurup basınç kontrol edilir. Sonrasında petek havaları tek tek kontrol edilir. Kombi çalışmaya hazır hale getirilir ve açılır.Reglaj ayarı nasıl yapılır:
Evimizdeki peteklerin hepsi aynı ısıda olmaya biliyor bunun için reglaj ayarı yapmamız gerekir. Kombi yakınındaki peteklere daha çok su göndererek daha çok ısınmalarını sağlar uzaktaki peteklere ise su daha az gittiği için soğuk kalırlar. Bunun için peteklere giden su oranını dengelememiz gerekiyor çok ısınan peteklerin sadece tek bir vanasından alt veya üst fark etmez kısarak reglaj ayarı yapmamız gerekir.
Petek temizleme işlemi 3+1 daireler için yaklaşık 2 saat kadar süren petek temizleme işlemi esnasında halı kilim toplamaya gerek kalmadan eviniz kirlenmeden işlemi tamamlamış oluyoruz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10