Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Kombi Bakım Ankara 0312 433 33 10

KOMBİ BAKIMI NE ZAMAN YAPILMALIDIR ?
Gün geçtikçe artan doğalgaz fiyatları cep yakarken, kombinize bakım yaptırmak büyük önem taşıyor. Bakımı yapılan kombi ve petekler ile daha az paraya kışı daha rahat geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca sadece doğalgaz tasarrufu için değil, cihazın ömrünü uzatmak için, can ve mal güvenliğimiz için büyük önem taşımaktadır.


Peki kombi bakımı ne zaman yapılması doğru olur ?

Kombinizin sorunsuz çalışması için ve yakıt tasarrufu sağlanması için yıllık bakım tavsiye edilmektedir. Kış ayları gelmeden veya kış sonunda olmak üzere en azından sedede bir kış bakımı yapılmalıdır.
PERİYODİK KOMBİ BAKIMI AŞAMALARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;
- Kombide ilk önce su sızdırmazlığı kontrol edilir.
- Brülör ve yanma kontrolü yapılır.
- Isı eşanjörü kontrol edilir.
- Elektronik aksamı kontrol edilir.
- Kalorifer su hattındaki pislik tutucu temizlenir.
- Filtre temizliği yapılır.
- Su basınç ayarları kontrol edilir.
- Fanı kontrol edilir.
- Kombinin tamamı kontrol edilir.
- Kombi son olarak çalıştırılarak test edilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti