Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Etlik Tıkanıklık Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00Keçiören Etlik Tıkanık Açma

Evlerimizde, iş yerlerimizde, tıkanma sorunları olabilmektedir.
Mutfak, lavabo, banyo, tuvalet ve diğer tıkanıklıkları açmak için mutlaka işin uzmanı ile çalışmalısınız. Aksi taktirde işi bilmeyen kişilerce tesisattaki tıkanıklık açılamadığı gibi, fayansların kırılması, tesisat borularının hasar görmesi gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için bizi arayın. Gelişmiş teknolojik makinalarımız ile kırmadan, dökmeden tıkanıklıkları açalım.


Uzman Tesisat olarak ekibimiz Ankara'nın tüm semtlerine servis sunmaktadır. Arayın tesisat ile ilgili tüm sorunlarınızı çözelim.


Tuvalet, lavabo ve banyo gibi giderlerin bulunduğu yerlerde tıkanmalar sıklıkla yaşanmaktadır. Bina yaşıda göz önüne alındığında, borularda biriken kirlerden dolayı tıkanmalar artmaktadır. Bazı firmalar sizlere eski makinalar ve ekipmanlar ile hizmet verirken aslında sizleri mağdurda etmektedirler.
Eğer tıkanma sorunlarına müdahale edebiliyorsanız, bazı kimyasallar kullanarak geçici süreliğine de olsa giderleri açabilirsiniz. Fakat ne yazıkki tıkanıklığı tam anlamıyla açamadığınız için, borularda kalıcı hasara veya kirlerin birikerek aynı sorunla defalarca karşılaşmanıza neden olabilirsiniz. Teknolojik cihazlar ile tıkanma yaşanan tesisatları açıyoruz ve eskisinden daha iyi performans ile kullanabileceğiniz tesisatlar bırakıyoruz.
Sizde Daha Büyük Masraflar İle Karşılaşmadan

İşi Uzmanına Bırakın...UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti