Öne Çıkan Yayın

Resim

Dikmen Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10


Dikmen petek temizleme fiyat olarak sizlere uygun fiyata profesyonel hizmet veriyoruz. Petek temizliği işlemini kombinize zarar vermeden garantili temizliyoruz. Kombi sisteminden en yüksek verimi alarak, faturanızı belirli oranda düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır


- Peteklerin alt kısımları ısınmıyor ise

- Dereceyi yükseltmemize rağmen petekler ısınmıyor ise

- Yüksek fatura gelmesine rağmen ısınamıyorsanız

- Kombi sık aralıklar ile çalışıyor ama ısı peteklere gitmemesi

- Kombi pislik tutucu filtresi çok sık doluyor ise

Petek temizliği yaptırmanızı öneririz.

Petek temizleme nasıl yapılır:

Dikmen petek temizleme fiyat olarakPetek temizliği gelişen teknoloji sayesinde yerinden sökülerek değil, profesyonel makineler yardımı ile tek noktadan temizleniyor. Banyodaki peteği sökerek tesisata bağlanılan makine tüm ve boruları tek tek temizliyor. Hiç bir yer kirlenmeden su dökülmeden yapılan makine ile petek temizleme işlemi büyük kolaylık sağlıyor.

Dikmen Petek Temizleme Fiyat ve Kombi Bakımı

Temizlik işlemi için piyasada çok fazla makine var. Bu makinelerin çoğu gerçek temizlikten uzak sadece göstermeliktir. Gerçek temizlik için en ideal makineler hava ve suyu aynı anda basa bilen hava darbeli temizleme makineleridir. Diğer makineler  sadece suyu basar ve hep aynı basıncı uyguladığı için dipte kalan tortuyu temizleyemez yüzeysel bir temizlik yapar. Hava darbeli makineler ise suyu ve havayı basınçlı şekilde peteğin içerisine gönderir. Bu şekilde peteğin içinde patlamalar yaratarak tüm pisliklerin havaya kaldırıp dışarı çıkmasını sağlar. Bu özellik sayesinde peteğin her tarafına suyu çarpar kirleri temizlemiş olur. Dikmen petek temizliği fiyat. Su tesisatçısı dikmen.


Makine ve temizleme ilaçlarını ayarladıktan sonra makineyi hatta bağlamak için banyoya bırakalım. Sistemdeki suyu boşaltıp peteği sökelim. Makineyi hatta bağladıktan sonra kombiyi de hattan hattan ayıralımki petek temizleme makinesinin basıncı kombiye zarar vermesin. Dikmen petek temizliği fiyat

Peteklerin hepsini kapatıp sadece yıkamak istediğimiz peteği açarız. Bu şekilde makine tüm gücüyle o peteğin içerisine su ve basınç uygular ve etkili bir temizlik yapılmış olur. Aynı tekniği tüm peteklere tek tek uygulanır buna tek tek petek yıkama denir. Bu işlem esnasın da makine hep banyoda kalır.


Beşinci aşamada temizleme işleminin ardından kombi filtresi temizlenir yerine takıldıktan sonra petekler su ile doldurulur ve havaları alınır. Kombi çalıştırılıp reglaj ayarları yapılır.
Kombide her hangi bir sorun varsa tüketici bilgilendirilir.

Kombi Su Eksiltmesi ve Tespiti

Kombi su kaçağı durumunun başlıca nedeni kombi barının sürekli olarak düşmesidir. Bu durumda petek tesisatı  ve rekorları kontrol edilir. Su sızıntısına rastlanırsa tamir edilir. Duvar ve fayans içerisindeki borularda sızıntı olma durumunda termal kamera ile su sızıntısı tespit edilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti