Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Atapark Tuvalet Tıkanıklık Açma 0312 433 33 10 - 0535 683 81 00

ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMADairelerde, iş yerlerinde hayatınızı zorlaştıran hatta kabusa çeviren tıkanıklık sorunları ile karşılaştığınız oluyordur. Bu geçici sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli yolu mümkün olduğunca uzmanlardan yardım istemektir. Firmamız olarak UZMAN TESİSAT, son teknoloji makinaları ile bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

En sık tıkanıklık yaşanan bölgeler tuvaletlerdir.  Buna rağmen lavabo gider borularında genellikle yağlanma gibi sorunlardan dolayı çok sık olarak tıkanıklık yaşanmaktadır. Restoran ve otellerde karşımıza çıkan bu tip tıkanıklıklar genelde evlerin lavabolarında da oluşmaktadır.  Tıkanıklık açma denildiğinde akla gelen ilk şeyler pompa ve lavabo aç gibi kimyasallardır. Makinaların günümüz teknolojisi ile kullanılmaya başlaması ile birlikte bu tür eski yöntemler ortadan kalkarak gelişmiş makinalar ile tıkanıklıklar kalıcı olarak ortadan kalkmaktadır.

Bu tür mağduriyetlere karşı arayın en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşalım.

İşi Uzmanına Bırakın...UZMAN TESİSAT

0312 433 33 10
0535 683 81 00

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10