Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları 0312 433 33 10

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma


Evimizde bulunan tuvalet giderleri banyo ve mutfak giderleri bizim hayatımızı kolaylaştıran ve yaşam kalitemizi artıran en önemli kullanım yerlerindendir. Dider tesisatları kimi zaman yanlış çekilmesi kimi zamanda yanlış kullanımdan dolayı tıkana bilir. Bir giderin tıkanması karşılaşmak istemediğimiz en kötü şeyler den biridir.

Makine İle Tıkanık Açma
,

Gelişen teknoloji ile birlikte artık hangi tıkanık olursa olsun kırmaya gerek kalmadan robotlarla açmak mümkündür. Bu tür tıkanıklık işleri konusunda en gelişmiş makine ve robotlar ile kırmaya gerek kalmadan profesyonel olarak tuvalet tıkanıklarında 20 metre sipiralli rıdgit marka tamburlu makinemiz, lavabo tıkanıklarında ise yukarıdaki görmüş olduğunuz 6 metre uzunluğundaki ridgit marka robotlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10