Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Petek Temizleme Ankara 150TL 0312 433 33 10

www.uzmanteknikankara.com

Petekler Ne Zaman Temizlenir ?

Yaşadığımız mekanlardaki petekler zamanla eskisi gibi verimli bir şekilde yanmadığında ortaya bazı şikayetler çıkmaya başlar bu şikayetler tesisat boruları ve peteklerin içerisinde tıkanma olduğuna işaret eder. Peteklerin performansının düşmesi tüketicinin ısınma konusunda tek etkenin kombi kaynaklı olduğunu sanıp tesisat ve petek bakımını ihmal etmesiden kaynaklıdır.


Yaygın kombi petek ve tesisat sorunları
- Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
- Petekler kombinin derecesini yükselttiğimiz halde altları hiç ısnmıyor ise
- Tesisatın en sonunda kalan petek ısınmıyor ise
- Kombi sürekli arızaya geçiyor ise
- Peteklerinizi 3 yıl ve daha uzun süredir hiç temizletmemiş iseniz
- Kombi filtresi sürekli tıkanıyor ise


Petek Temizliğinin Faydaları
- Kombinin daha verimli daha rahat yanmasını sağlar
- Peteklerdeki tıkanmaları önler
- Yıllarca tesisattaki kireçli ve paslı suyu temizleyerek verimi yükseltir.
- Kirli tesisat yüzünden arıza yapan kombilerin bakım maliyetlerini düşürür,
- Yakıt için ödediğiniz faturalarda düşüş sağlar

Petek ve Tesisat Temizleme Yaparken Neler Kullanıyoruz ?
Sistem temizliği yapılırken petek sayısı ve tesisat büyüklüğüne göre ilaç ve kimyasal kullanılır. Bu ilaç ve kimyasalları profesyonel tesisat temizleme makineleri ile hat ve peteklerin içerisine göndererek içerideki kireç pas ve çamuru temizleyerek peteklerinizin ilk günkü temiz olmasını sağlıyoruz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10