Öne Çıkan Yayın

Resim

Petek Temizleme 0312 433 33 10Petek Temizleme:

Kullanmış olduğumuz kombi ve peteklerden en yüksek verimi alabilmek tükettiğimiz enerjinin karşılığında evimizin veya iş yerinizin yaşam kalitesini bütçesini en iyi şekilde kullana bilmek, konforu yaşaya bilmek için her sistem ve araçta olduğu gibi bakımlarını yaptırmak kombi tesisatımızında verimini artırır. Hem kombimizin hemde tesisat ve peteklerimizin ömrünü uzatmak bu şekilde mümkündür.
Kombi tarafından ısıtılan suyun borular vasıtası ile peteklere taşınması peteklere ulaştığındada bize ısı vermesini sağlar.
Petek temizliği uzun süredir yapılmamış sistemlerde su bekleme, ısınma, soğuma, ve içerisinde bulunduğu sistemin kimyevi durumuna bağlı olarak özelliğini kaybeder. Sistem içerisinde kireç, pas ve tortuya dönüşür.
Kireçlenip tortuya dönüşen bu su peteklerin alt kısımlarına birikerek peteklerin içerisinde dolaşmaya çalışan suyun kanallardan geçmesini engeller. Bu durumda ısı verimliliği düşer. Tüketici kombinin ayarını ne kadar yükseltirse yükseltsin artık o petek tam verimlilik ile çalışamaz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti