Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10


Petek Temizleme Fiyatları Batıkent: Petek temizliği fiyatları 2017 ittabarı ile fazla bir değişiklik olmamıştır fiyatlandırma 2016 yılı ile aşşağı yukarı aynıdır. Fiyatlandırma genel olarak petek sayısına göre hesaplansada petek temizleme nin yapıldığı yere göre de değişmektedir. Dairelerde ortama petek temizleme fiyatları 3+1 ve 2+1 dairelerde 150tl ile ile 200tl arasında dğişmektedir. İş yeri villa dubleks yada daha çok kat sayısına göre de petek temizleme fiyatları ankara da değişmektedir.Uzman Tesisat Ankara olarak önceliğimiz müşteri %100 müşteri memnuniyeti ve yaptığımız her işin arkasında durmaktayız.


Kalorifer Tesisatı Neden Temizlenmeli:

1 - Kombinin Arızalanmasına Neden Olur:

Petek ve hatlarıniçerisinde yıllarca dolaşan su kireç pas ve peteklerin içerisinde bir tabaka oluşmasına neden olur. Oluşan bu pis su temizlenmediği takdirde kombinizin içerisinde dolaşarak geçtiği tüm parçaların arızalanmasına neden olur.

2 - Faturanızın Yüksek Gelmesine Neden Olur:

Kombinin içerisinden sürekli geçen kireçli su kombinin içerisindeki esanjor gibi elemanların kireç kaplayarak kalınlaşmasına kalınlaşan bu tabakanında suyun geç ısınmasına dolası ile kombinin normalden daha çok yanarak faturanızın fazla gelmesine neden olur.

3 - Peteklerin Alt Kısımlarının Isınmamasına Neden Olur:

Kireçlenen ve paslanan hatlar nedeniyle peteklerin alt kısımlarında tortu birikmeye başlar. Biriken bu tortu peteklerin üzerindeki aşağı doğru inen kanalların önünü tıkar ve sıcak suyun peteğin alt tarafına inmesini engeller siz kombinin derecesini ne yükseltmiş olsanızda o petek tam verimlilik ile çalışmaz. Buda hem ısınmama hemde faturanızın yüksek gelmesine neden olur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti