Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma 0312 433 33 10


Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolar günlük hayatta en çok kullanılan gereclerden biri olmazsa olmazıdır. Mutfak giderleri evimizde kullanım yerine göre en fazla tikanan giderdir.


Tıkanma sebepleri çoğu zaman evyeye atılmaması gereken yemek artıklarında bulunan kati yağların dirsekler de donarak gideri daraltip suyun geçişini durdurması sonunda görülür.
Bu tür durumlarda çeşitli açma yöntemleri vardır. 
Makine ile Açma Yöntemi bu yöntem diğerlerine göre en kesin olanıdır. Tıkanıklığa direk olarak müdahale eder ve gideri tıkayan maddeyi tutup çekme özelliğine sahiptir. Yada tıkanıklığa neden olan sert maddeleri kurabilir. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti