Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

İlaçsız Petek Yıkama İddaa Ediyoruz % 100 Daha Temiz I SIFIR RİSK


İddaa Ediyoruz Kimyasal Kullanmadan Kimyasallara Göre % 100 Daha İyi Temizliyoruz.


Tamamen Profesyonel Son Teknoloji Makinelerle Daha Uygun Fiyata Hemde Kimyasal Kullanmadan...

Petek temizliği nasıl yapılmalıdır?
Uzman teknik petek temizleme servisi olarak temizlediğimiz sistemlerden yola çıkarak Petek yada radyatörlerin temizliğinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermeye çalışalım. 
İlk olarak kombi kapatılır daha sonra kombinin zarar görmemesi için hat ve Kombi birbirinden ayrılır.
Uygun yer banyo Islak zemini olduğu için banyodaki Petek ya da havlupan sökülür sökülen havlupan ın yerine petek yıkama makinesi bağlanır. Dairede ki tüm peteklerin üst Vanaları kapatılır ve makinenin yıkayacağı Petek vanaları açılıp hazır hale getirilir. Açık olan Petek e makineden titreşim gönderilir. Gönderilen bu titreşim sayesinde hatlarda ve Petek içlerinde yerleşmiş olan tortu Hışır gibi su dolaşımını engelleyen maddeler suyla beraber dışarıya atılmış olur.


Petekleri temizleme konusunda kimyasallar bazen yetersiz kalır. Titreşim ile petek temizliği bütün kalıtsal tabakaları söker atar. Çoğu tesisatçının bilmediği bu yeni sistem % 100 ısınma garantilidir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti