Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Uzman Teknik Çayyolu Kombi Petek TemizlemeRadyatör temizliği ve Tesisat yıkama

Radyatör temizleme işlemi bir kaç satırla anlatılması mümkün olmayan uzun bir işlemdir. Bu işlem anlatılırken değinilmesi gereken bir çok konuyla alakası vardır. Çünkü peteklerin ısınmama nedeni beraberinde birçok soruyu da akıllara getirir. Şu bir gerçekki insanlar halen petek temizleme gerçeğine inanmak istemiyorlar. Bu yazının amacı insanlara ısıtma sistemlerindeki oluşa bilecek arızalar ve bu arızaların nedenleri ve bunların tesbiti konusundadır.

Radyatörler Ne Zaman Temizlenmeli

Bir tesisatcı olarak son beş yılımın coğu zamanını ısıtma sistemlerindeki sorunları çözmek için çalıştım. Binlerce eve gittim ve bir çok kişinin ısınma sorunu için gereksiz yere bir sürü kişiye ve hiç alakası olmayan şeylere ustayız diye insanların sorununu çözmek yerine sadece parasını almak  haksız yere kazanç elde ettiklerine şahit oldum. Her doktorun bir bıranşı olduğu gibi tesisatçılığında bıranşları vardır, sizin sorununuz ne ise gerçekten o işi hergün yapan ve sürekli aynı problem üzerinde çalışan kişinin bıranşı gerçekten o olmalıdır. Şuna dikkat çekmekte fayda var kanal tıkanıklığını açanda tesisatcı musluk bağlayanda tesisatcıdır ama sizin sorununuzu çözmek uzman teknik ankara  işidir. Telefonda ön bilgi, sorununuzun kaynağı konusunda sizi bilgilendirme ve çözüm yollarını sizinle paylaşama, uygun fiyat, garantili işçilik.

- Kombinin rahat ve verimli çalışmasına yardımcı olur

- Radyatörlerdeki kireçlenmeyi ve tıkanmayı önler

- Tesisatta uzunyıllar dolaşan suyun pas ve tortudan temizlenerek randımanlı ısınmasını sağlar

- Kombinizin tesisat kirlerinden dolayı sürekli arıza yapmasını önler

- Ödediğiniz doğalgaz ve elektrik faturalarınızda azalma sağlayacaktır


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10