Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Uzman Petek Temizleme Ankara

Petek temizliği:
Uzman tesisat on yıldır tüm sihhi tesisatlarda ki problem leri çözdüğü gibi ısınma sistemi sorunlarında da uzmandır.
Profesyonel makine ve ekipmanlarla kombi sistemindeki arızalar dan kaynaklanan problemlerin çözümünde size garanti veriyor.
Gerek ilaçlı temizleme makineleri ile gerek hava darbeli temizleme makineleri ile sizi gerçek çözümlerin garantisini veriyoruz.


Temizleme Makineleri Ne İşe Yarıyor:
Petek temizleme makineleri çalışma prensibi olarak ikiye ayrılır.
1- Suyu hattın içerisine tanzikli şekilde göndererek ilaç yardımı ile temizlik yapan makineler. Çalışma prensibi makinenin içerisineki su deposu na şebekeden su doldurup içerisine ilacı konulur.  Makine nin hattın içerisine gönderdiği su ve ilaç peteklerin ve hatların içerisinde belli müddet dolaştırılip içeride olan kireç pas ve tortunun erimesi sağlanır. Yeterince dolaştırılan ilaçlı suyun peteklerin içerisinden iyice temizledigimizden emin olmamız lazım. Aksi takdirde peteklerin içerisinde kalma ihtimali olan kimyasalın petekler içerisinde çalışmaya devam ederek paslanmayı ve çürümeyi hızlandıracak tır.
2-Havayi petek ve hattın içerisine darbeli şekilde göndererek temizlik yapan kompresör lu makineler. Bu makine şebekeden direk içerisine aldığı suyu hava basıncı ile birlikte hat ve peteklerin ve hattın içerisine gönderir. Gönderilen hava darbeli konum açıldığında su ile birlikte petek içerisinde küçük patlamalara yol açar bu patlamalar petek içerisindeki biriken tortunun ve diğer metaryel leri dışarıya atılmasını sağlar.Petek Temizleme Tekbasina Çözümmü?
Temizleme işlemi yada bu işlemi yapan makinenin en büyük avantajı hattı temizlemesiyle birlikte hatta bir nevi cekap yapmasıdır. Bu güne kadar gitmiş olduğumuz ısınma problemi yaşayan çoğu yerde. Tek problemin kirlilikten olmadığı na şahit oldum ve şuna kanaat getirdim ki bu makineler temizlikle beraber hattaki diğer arızalarında tesbiti sağlıyor.
Diğer Sebepler:
Peteklerin isinmama nedenini tek başına yıkamaya bağlamak doğru olmaz çünkü peteğin isinmamasının birçok nedeni vardır. Bunları sıralayacak olursak ters bağlantı,reglaj ayarı,petek içerisindeki hava,pislik tutucunun tıkalı olması gibi en çok gördüğümüz sorunlardır. Sorunlar basit gibi görünse de maalesef bu sorunları tesbiti yaparak insanları gerçekten memnun edecek usta sayısı oldukça az.

  Uzman Tesisat Ankara olarak hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti ve alınan ücretin hak edilmesidir. Daha detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10