Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Çankaya Tesisatcı 0312 433 33 10Robot İle Kırmadan  Kanal Açma

Lavabolar veye Tuvalet lerimizin hatları zaman la içerisene kaçan ıslak mendil olsun bazı peçede türleri, metaryaller yada bazı cisimlerin tortu birikmesinin sonucu borularımız tıkanır.

Tıkanan bu hatları açmak tıkanmış olan yerini tesbiti ve oradaki tıkanıklığı açabilmek için çoğu zaman çare hattı kırmak olduğunu düşünsekte bu oldukça zahmetli pahalı ve zaman alan bir işlemdir.

Oysaki tıkanıkları açmak gelişen teknoloji ile birlikte robotlar sayesinde oldukça pratik kırmaya gerek kalmadan açıla bilmektedir. 

Uzman Tesisat olarak gerekli ekipmanlar ile kanal açama, klozet gideri açma, banyo gideri açma, gibi sorunlarınızda size profesyonel elemanlar ve profesyonel makine robotlar sayesinde hızlı çözüm ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti