Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

Çankaya Sineklik

Sineklik Çankaya

MENTEŞELİ SİNEKLİK - SABİT SİNEKLİK - PLİSE SİNEKLİK - STOR SİNEKLİK

Çankaya Sineklik sıcaklıklar artmaya başladığında kapı ve pencerelerimizi evimizi havalandırmak için açtığımız anda kara sinekler, sivri sinekler, diğer böcekler evimizin içinde hayat kalitemizi düşürmeye başlar.
Bize verdikleri rahatsızlıklar bir yana taşıdıkları mikroplarla sağlığımızı da tehdit ederler. Bu gibi rahatsızlıkları ortadan kaldırmanın en basit yolu sineklik taktırmaktır. Sineklik Çankaya
 Yaşadığımız ortamları rahat ve sağlıklı hale getirmek sandığımız kadar zor değil, aksine gelişen teknolojilerle beraber artan rekabetle az maliyetle sizinde bütçeniz sarsılmadan hem dekoratif hemde uygun fiyata sineklik taktırmanız mümkün.
 Her türlü pencere ve kapıya uygun sineklikler istenilen renge göre imal edilebilen sineklikler sayesinde sizi rahatsız edecek dışarıdan gelen sinekler ve mikrop taşıyan haşerelereden sizi korur sıcak yaz akşamlarında kapı ve pencerelerinizi gönül rahatkığı ile açabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10