Öne Çıkan Yayın

Resim

Dikmen Sineklik

 Yatay Plise Sineklik

Pilise sineklik balkon kapıları pencereler önünde korkuluk olan balkonkonlar, için çözüm sunar. Pilise sineklikler açılıp kapanma yönünden çok basittirler. Kullanım kolaylığı bakımından sineklikliklerin en kolay kullanımlısı pilise sinekliklerdir. Kolay kullanımı sayesinde cocukların bile rahatlıkla kullanacagı sinekliktir.  Açılıp kapanırken yer işgal etmediğinden her türlü kapı ve pencereye uygulana bilir. Pilise sinekliklerin kasaları 20x40 alüminyum profilden yapılır. Pilise sinekliklerin en önemli yerleri tülüdür ital olarak getirdiğimiz tüller birnci sınıf olmakla beraber hava şartlarına ve hareket esnasında açılıp kapanmalara dayanıklıdır. Her pencereye ve kapıya uygun renkte profil vardır.

Dikey Plise Sineklik

Dikey plise sineklik, sineklik sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getiren dikey plise sineklik sistemi, sorunsuzdur ve birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sist emlerden çok daha üstündür. Dikey plise sineklik sistemin üstün ve yenilikçi özellikleri; dikey plise sineklik PVC, ahşap, alüminyum vb. Her türlü doğramada; menteşeli, sürme, volkswagen sürme, hebeschiebe kapı ve pencere sistemlerine uygulanabilir, dikey plise sineklik hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüller e sahiptir.
Dikey plise sineklik kapılarda genişlik olarak 400 cm. Ve yükseklik olarak 260 cm. Yüksekliğe kada r uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen alternatifsiz tek sistemdir. Dikey plise sineklik tülleri rüzgarlı havalarda çalıştığı kanaldan çıkmaz! Dikey plise sineklik menteşeli kapıların evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir.

Yatay Plise Sineklik

Yatay Plise Sineklik 2,7 x 3 cm kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir. Yatay Plise Sineklik Her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüller kışın bile ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar. Yatay Plise Sineklik Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini farkettirir. Yatay Plise Sineklik Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen TEK SİSTEMDİR.
Yatay Plise Sineklik Köşelerindeki p lastik takozlarından 4 vida ile pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Yatay Plise Sineklik Tek Yöne ve Ortadan İkiye açılabilir şekilde üretilebilir. Yatay Plise Sineklik Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri (RAL renkleri ve Meşe-Ceviz-Maun Ahşap desenli folyo kaplama renkler) ile en uygun görünümü sağlar. Yatay Plise Sineklik De monte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar. Yatay Plise Sineklik Lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar.

Duble Plise Sineklik

Duble Plise Sineklik, Stor Kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulun
Duble Plise Sineklik Stor Kapı Sinekliğinde ise kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini, mekanizmanın yaylı olarak geriye toplanmasından dolayı tam orta ağırlık merkezinden tutmak gerekmektedir. Belirtilen şekilde tutulmadığında profil dengesiz şekilde geriye gittiğinden dolayı kanaldan çıkmaktadır. Duble Plise Sineklik Hareketli orta kayıtlı sistemli pencere ve kapılar için en uygun sistemdir. Doğramanın kasasının tamamına uygulanan sistem, hareketli orta kayıtlı sabit pencere ve kapı açıldığında ortada sabit bir dikme ve kayıt olmadığından dolayı görüntü kaybına ve manzaranın engellenmesine izin vermez.
maması ve istenildiği zaman istenildiği yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkânı sağlar, Stor Sinekliğin sorunsuz alternatifidir. Duble Plise Sineklik kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği bir sistemdir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10