Öne Çıkan Yayın

Resim

Altın Oran Çankaya Sineklik
Sıcaklıklar artmaya başladığında kapı ve pencerelerimizi evimizi havalandırmak için açtığımız anda kara sinekler, sivri sinekler, diğer böcekler evimizin içinde hayat kalitemizi düşürmeye başlar.
Bize verdikleri rahatsızlıklar bir yana taşıdıkları mikroplarla sağlığımızı da tehdit ederler. Bu gibi rahatsızlıkları ortadan kaldırmanın en basit yolu sineklik taktırmaktır.

 Yaşadığımız ortamları rahat ve sağlıklı hale getirmek sandığımız kadar zor değil, aksine gelişen teknolojilerle beraber artan rekabetle az maliyetle sizinde bütçeniz sarsılmadan hem dekoratif hemde uygun fiyata sineklik taktırmanız mümkün.1

 Her türlü pencere ve kapıya uygun sineklikler istenilen renge göre imal edilebilen sineklikler sayesinde sizi rahatsız edecek dışarıdan gelen sinekler ve mikrop taşıyan haşerelerden sizi korur sıcak yaz akşamlarında kapı ve pencerelerinizi gönül rahatlığı ile açabilirsiniz.


Yukarıda fiyatı yazılı olan menteşeli pencere sineklikğinin özellikleri şu şekilde kalın alüminyum profil çerçevesi paslanmaz ve istenilen renkte yapıla bilir. İçerisindeki fiber glass sineklik tülü güneş ışınlarına dayanıklı yanmaz malzemeden yapılmaktadır. Pencere doğramanıza menteşe ile sabitlenen açılıp kapana bilen kış aylarında istenilirse vidaları sökmeden menteşelerden sökmek suretiyle çıkarıla bilen uzun ömürlü pratik sinekliktir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti