Öne Çıkan Yayın

Resim

Pimapen Sineklik Ankara


Plise sineklik tam bir yenilik olup özellikle balkon kapıları, cam balkon  Fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Plise sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir. Plise sineklik tek parmağınız ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanabilirsiniz. Plise sineklik kasa olarak 15 x 40 alüminyum profil ile yapılır panjur montaj problemi olan pencereler için 15 x 28 özel profil ile de aynı özelliklerde plise sineklik üretebilmekteyiz sinekliğin en önemli yeri olan tül katlama yerlerinden açılıp kapanma ve dış etkenlerden dolayı en çok yıpranan kıs mı olduğundan dolayı üretimi (almanyada) yapmaktadır. Plise sineklikler içinde renk alternatifi stor sineklik modelimizde olduğu gibi 12 renk stoktan teslim ve yine istenen ral renklerinde boyama imkanına sahibiz.

Dikey Plise Sineklik

Dikey plise sineklik, sineklik sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getiren dikey plise sineklik sistemi, sorunsuzdur ve birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sist emlerden çok daha üstündür. Dikey plise sineklik sistemin üstün ve yenilikçi özellikleri; dikey plise sineklik PVC, ahşap, alüminyum vb. Her türlü doğramada; menteşeli, sürme, volkswagen sürme, hebeschiebe kapı ve pencere sistemlerine uygulanabilir, dikey plise sineklik hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüller e sahiptir.
Dikey plise sineklik kapılarda genişlik olarak 400 cm. Ve yükseklik olarak 260 cm. Yüksekliğe kada r uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen alternatifsiz tek sistemdir. Dikey plise sineklik tülleri rüzgarlı havalarda çalıştığı kanaldan çıkmaz! Dikey plise sineklik menteşeli kapıların evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir.


Yatay Plise Sineklik

Yatay Plise Sineklik 2,7 x 3 cm kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir. Yatay Plise Sineklik Her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüller kışın bile ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar. Yatay Plise Sineklik Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini farkettirir. Yatay Plise Sineklik Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen TEK SİSTEMDİR.
Yatay Plise Sineklik Köşelerindeki p lastik takozlarından 4 vida ile pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Yatay Plise Sineklik Tek Yöne ve Ortadan İkiye açılabilir şekilde üretilebilir. Yatay Plise Sineklik Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri (RAL renkleri ve Meşe-Ceviz-Maun Ahşap desenli folyo kaplama renkler) ile en uygun görünümü sağlar. Yatay Plise Sineklik De monte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar. Yatay Plise Sineklik Lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar.

Duble Plise Sineklik

Duble Plise Sineklik, Stor Kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulun 
Duble Plise Sineklik Stor Kapı Sinekliğinde ise kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini, mekanizmanın yaylı olarak geriye toplanmasından dolayı tam orta ağırlık merkezinden tutmak gerekmektedir. Belirtilen şekilde tutulmadığında profil dengesiz şekilde geriye gittiğinden dolayı kanaldan çıkmaktadır. Duble Plise Sineklik Hareketli orta kayıtlı sistemli pencere ve kapılar için en uygun sistemdir. Doğramanın kasasının tamamına uygulanan sistem, hareketli orta kayıtlı sabit pencere ve kapı açıldığında ortada sabit bir dikme ve kayıt olmadığından dolayı görüntü kaybına ve manzaranın engellenmesine izin vermez.
maması ve istenildiği zaman istenildiği yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkânı sağlar, Stor Sinekliğin sorunsuz alternatifidir. Duble Plise Sineklik kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği bir sistemdir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti