Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

DİKMEN SİNEKLİK

sineklik fiyatları Ankara

Dikmen SİNEKLİK !!! Ücretsiz Ölçü ve Montaj Hizmeti !!!

Pileli Sineklikler
Plise Sineklik Ankara

Özellikle de yaz aylarının gelmeye başladığı bugünlerde evlerdeki ya da iş yerlerindeki insanların büyük bir kısmının en fazla şikayet ettiği konuların başında sinekler ve çeşitli uçan haşereler gelmektedir. kapılardan ve pencerelerden gelecek olan sineklerden korunmak için kapıların kapatılması sonrasında insanlar kapalı alanlarda sıcağın da etkisi ile çok daha fazla bunalmaya başlarlar. Dikmen sineklik sistemleri ise artık bu konuda herhangi bir sorunun meydana gelmesini engellemek adına en iyi yöntemleri sizlere sunuyor. Sineklik çeşitleri sayesinde dışarıdaki temiz hava içeriye gelirken hava ile birlikte sineklerin gelmesi de engellenmiş olur. Kullanımı her geçen gün artan sineklikler sayesinde artık havaların ısınması sonrasında ortaya çıkan böcek sorunu da tarihe karışmış olur.

İnsanların sineklik kullanımı konusundaki bu istekleri sonrasında Dikmen sineklik olarak sizlere en uygun modelleri sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Evindeki ya da iş yerindeki kapı ve pencerelere sineklik yaptırmak isteyen insanların dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunmakta. Bunların başında ise sinekliklerin kaliteli materyallerden yapılmış olması gelmekte. Çünkü bazı sineklik modelleri oldukça kolay bir şekilde aşınıyor ve deliniyor. Böyle olunca da kişiler büyük bir özenle yaptırmış oldukları sineklikleri çok kısa bir süre kullandıktan sonra atarak yerine yenilerini yaptırmak zorunda kalıyorlar. Bu da çok ciddi maddi sorunları da beraberinde getirebilir.
dikmen akordiyon sineklik

Sineklik Fiyatları Ankara

Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen kişilerin şimdilerde yapmaları gereken şey ise belli. Evi veya iş yeri için sineklik siparişi vermek isteyen insanlar hiç zaman yitirmeden Dikmen sineklik sistemlerimiz arasından seçimlerinizi yapmak adına bizimle iletişime geçmeniz gerekmekte. Sonrasında ise personelimiz bulunduğunuz yere gelerek sineklik yapılacak olan alanın ölçülerini alacaktır. Bu ölçülerin doğru olarak alınması, sinekliğin takılacağı zaman herhangi bir sorunun oluşmaması adına büyük bir öneme sahiptir. Çünkü pencere ya da kapıdan küçük büyük ölçülerdeki sineklikler ne yazık ki istenildiği gibi koruma sağlamaz. Ölçülerin alınmasının sonrasında ise artık sıra sinekliklerin hazırlanmasına gelecektir. Sineklik çeşitlerimiz isteğe bağlı olarak takılıp çıkartılabilen ya da uzun süreler boyunca bulundukları alanda kalabilecek sineklik modellerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Bu seçimin ardından ise Dikmen sineklik olarak çalışmalarımıza hız kesmeden başlıyoruz. En kaliteli materyallerden üretilmiş olan sineklikleri hazırladıktan sonra tekrardan bulunduğunuz alana gelerek buraya kapı ve pencerelere monte ediyoruz. Sinekliklerin kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken şeylerin neler olduğunu öğrenmek adına personelimizden gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Böylece kullanmış olacağınız sineklikler çok uzun süreler boyunca hiçbir sorun yaşanmadan sizi dışarıdan girecek olan sinek ve haşerelere karşı korumuş olacaktır. Şimdilerde pek çok kişi takılıp çıkartılabilen sineklik modelleri arasından seçimlerini yapıyorlar. Bu sineklik modellerinin kullanılabilmesi için öncelikli olarak pencere ve kapıların dış kısımlarına ufak aparatlar takılıyor.

stor sineklik dikmen

Dikmen Sineklik

Sonrasında ise bu aparatlara Dikmen sineklik tarafından büyük bir özenle hazırlamış olduğumuz sineklikleri monte ediyoruz. Sizler de yaz aylarında kullandıktan sonra eğer isterseniz havaların soğuması ile birlikte sineklikleri kendiniz bulundukları yerden çıkartabilirsiniz. Temizledikten sonra ise tekrardan kullanana kadar onları kaldırabilirsiniz. Yaz ayları tekrardan kendini göstermeye başladığı zaman ise tekrardan size gösteriş olduğumuz şekilde onları pencerelerinize ve kapılarınıza takarak kapalı alanları dışarıdan gelebilecek her türlü sinekten ve haşereden korumuş olacaksınız. Sineklik teline herhangi bir sebepten ötürü zarar gelmesi durumunda ise tekrardan bizimle iletişime geçmelisiniz. Kısa sürede yapılacak tamir işlemi sonrasında tekrardan sinekliklerinizi kullanmaya başlayacaksınız. Bu sayede de artık yaz aylarında sinek sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız.
kedi sinekliği çankayaMenteşeli Sineklik Fiyatları


Menteşeli Sineklik Fiyatları Ankara (BEYAZ) Pencere Menteşeli  TL ile 0TL arasındadır.

Kapı Menteşeli Sineklik ( firmaları ) Fiyatı:  0 TL ile 10 TL arasındadır.

Fiyatlarımıza montaj hizmetimiz DAHİLDİR.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Firmamız, sineklik malzemelerinin toptan satıcısı olduğu gibi Sineklik üreticisi de olduğu için hizmeti titiz ve uzman ellerden almanın huzurunu yaşayacaksınız.
Menteşeli sineklik pencere sistemlerinde 17*25 mm. sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir.
Menteşeli sineklik kapı sistemlerinde 17*42 mm. Geniş seri alüminyum profillerin ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tüllerinin ve plastik aksesuarların kullanıldığı modeldir. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygun rahatça uygulanabilir.
Menteşeli sineklik kapı ve pencerelerde manuel olarak açılıp kapatılan bu sistemlerdir.

Sineklik öveçler dikmen


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10