Öne Çıkan Yayın

Resim

ANKARA CAM BALKON FİTİLİ FİYATLARI 0312 434 45 00Alüminyum Cam Balkon Fitili Ankara

Plastik cam balkon fitilleri güneşe maruz kaldığından zamanla sararıp çatlar yırtılır ve kopar, görsel acıdan olsun yağmur ve rüzgar açısındanda korunaklı değildir. Şimdi fitillerinizi yeni mıknatıslı veya kıl fitillerle değiştirme zamanı. Alüminyum olan bu fitiller cam balkonlarınıza çok basit bir şekil monta edilir, kullanım açısında da rüzgarda camlarınızın birbirine vurmasını engeller, yağmurun girmesini engeller,sararma kopma yapmaz, bir kez değiştirdiğinizde ömür boyu kullana bilirsiniz.Alüminyum Cam Balkon Fitili ve Özellikleri

* Paslanma ve çürüme yapmaz
* Deformasyona uğramaz çürümez kırılmaz
* Bir kez değiştirdiğimizde cam balkon ile kalıcı olur
* Yalıtım konusunda en iyisi korumayı sağlar
* Şık ve estetik bir görünüme sahiptir


Cam Balkon Fitili Çeşitleri

* Kıl fırçalı alüminyum fitil
* Mıknatıslı alüminyum fitil
* Plastik fitil

Kıl Fırçalı Alüminyum Fitil

Kıl fırçalı alüminyum fitil Ankara cam balkon fitili modelleri arasında en çok tercih edilen alüminyum fitil dir. Alüminyum şeridin üzerindeki kanallara kıl fırça yerleştir ve alüminyum cam balkon fitili nin tamamını oluşturur. Alüminyum cam fitiller üzerindeki kıl fitiller sayesinde daha iyi bir yalıtım sağlayarak maksimum soğuk, ses ve toz yalıtımını sağlamış olur. En uzun ömürlü cam balkon fitili modeli kıl fitilli alüminyum fitilidir.

Mıknatıslı Alüminyum Fitil

Alüminyum şerit üzerindeki kanallara boydan şerit mıknatıs takılarak camlar kapatıldığında iki fitil arasındaki mıknatıslar birbirine yapışarak yalıtımı sağlar. 

Plastik Fitil

Plastik fitiller cam balkon fitillerinin atasıdır uygun fiyatı ve kolay uygulaması tercih nedenlerindendir. Sürekli güneşe maruz kaldığı için zaman içinde sararma ve kırılma olabilir. Plastik fitiller daha sonra çıkan alüminyum fitillere göre daha kısa ömürlü ve yalıtım açısından da pek tercih edilen fitiller değildir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sincan Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ankara - Kameralı Su Kaçağı Tespiti