Öne Çıkan Yayın

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLEME Keçiören Petek Temizliğ i Ne Zaman Yapılır.. -Petek Altlarının Isınmadığında *Kombi Derecesini Yükseltiğiniz. Halde Peteklerin Alt Kısımları Isınmadığında- -Kombi Sürekli Aralıklarla Çalışması Halinde Petekleri Isınmadığında *Kombi Alındaki Filtrenin Sık Sık Dolması - Kombi Sirkülasyon Arızası Veriyorsa *Fatura Yüksek Gelmesine Rağmen Petek Isınmıyorsa - Petek Temizliği Yaptırmanız Gerekmektedir. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? -Banyodaki Radyatör Sökülerek Petek Temizleme Makinesi Bağlanır. -Kombi Zarar Görmemesi İçin Tesisattan Ayrılır. -Tüm Petekler Kapatılır Ve Teker Teker Yıkanmaya Başlar. - Tüm petek ve hatlar makine ile temizlenir. - Tıkanık varsa açmak için kimyasal ilaç kullanılır. - Kombi filtresi temizlenir. - Petek temizliği bittikten sonra petek havaları alınır. -Kombi Uygun Derecede Ayarlanıp Reglaj Ayarları Yapılır. Petek Temizliği ancak profesyonel bir makine ve tesisat temizleme kimyasalı ile yap

ALÜMİNYUM CAM BALKON FİTİLİ AYRANCI ÇANKAYA

ALÜMİNYUM CAM BALKON FİTİLİ AYRANCI ÇANKAYA


Cam balkon fitilleri güneşe maruz kaldığından zamanla sararıp çatalr yırtılır ve kopar, görsel acıdan olsun yağmur ve rüzgar acısındanda korunaklı değildir. Şimdi fitillerinizi yeni mıknatıslı veya kıl fitillerle değiştirme zamanı. Aleminyum olan bu fitiller cam balkonlarınıza çok basit bir şekil monta edilir, kullanım açısında da rüzgarda camlarınızın birbirine vurmasını engeller, yağmurun girmesini engeller,sararma kopma yapmaz, birkere değiştirdiğinizde ömür boyu kullana bilirsiniz.

NEDEN ALEMİNYUM CAM BALKON FİTİLLERİ:
Aleminyum fitiller plastik fitillere göre soğuk, rüzgar, güneşe dayanıklıdır. Kesinlikle deforme olmaz sararma yapmaz, rüzgarda esneme yapmaz.
ALÜMİNYUM CAM BALKON FİTİLLERİ:
     Plastik cam balkon fitilleri, hem görsel olarak hem dayanıklılık açısından oldukça kullanışsız ve dayanıksızdır.
ALÜMİNYUM FİTİLLER: Cam aralıklarını ve köşeleri %90 kapatır rüzgarda camların birbirine vurmasını engeller

Cam Balkonlarınızdaki Sararmış – Eskimiş Fitillerinizi Garantili Olarak Alüminyum Fitil ile değiştiriyoruz. Alüminyum cam balkon fitili dayanıklı yapısı ve yapıştırılarak uygulandığı için sizlere hem görsel hemde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İçerisine uyguladığımız kıl fitiller sayesinde toz ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kombi Petek Temizleme Fiyat 0312 433 33 10

Kombi Petek Temizleme Fiyatları Ankara 0312 433 33 10

Ankara Petek Temizleme Fiyatları 0312 433 33 10